Ağva Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Şile/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Ağva Sürücü Kursları

Şile Ağva Sürücü Kursları
Şile içerisinde ehliyet sınavına girmeden önce profesyonel ellerden araç kullanmayı ve diğer sürücü eğitimlerini almak için kaliteli bir eğitim almayı düşünüyorsanız firmamız Şile Ağva sürücü kursları içerisinde istediğiniz kaliteli sizlere sunacaktır. Tek bir çatı altında tüm uzman kadrosunu toplayan kursumuz, kursumuza gelen kişilerin istek ve beklentilerini karşılamak, en iyi hizmeti vermek için kendisine kaliteli bir çizgi belirlemiştir. Bu çizgi üzerinde ilerlemekte olan kursumuz teorik ve uygulamalı eğitimleri ile sizlere ders notlarını ve direksiyon eğitimlerini sunmaktadır.

Ağva Sürücü Kursu

Teorik açıdan geçmeniz gereken yazılı sınav için, Ağva sürücü kursları hocalarımız kendi alanlarında en yararlı bilgileri sizler sunmaktadır. Amacımız yalnızca sizlere direksiyon eğitimi vermek değil, trafik içerisinde bilinçli ve iyi bir sürücü olmanız için gerekli olan tüm bilgileri aşılamaktır. Bu nedenle sınıf ortamında verilen teorik derslerimizde, hem görsel hem de işitsel materyaller kullanılarak, teknolojik açıdan full donanımlı eğitim sizlere sunulur. Sınıf ortamımız ferah ve aydınlık olduğu için derslerde konsantre olmanız da kolay olmaktadır.

Ağva Ehliyet

Direksiyon eğitimlerimiz, daha önceden araç kullanmamış kursiyerlerimizi en çok zorlayan ders olmaktadır. Bu konuda sakin, bilgili ve deneyimli olan hocalarımız sizleri bunaltmadan, programlı bir şekilde trafik dışı ve sonradan trafik içerisinde sürücü kursu sürüşlerini sizlere yaptıracaktır. Gün ve gün değişen ve gelişen sürücü bilgileriniz karşısında sizlerin memnun olduğunu görmek bizleri de mutlu etmektedir.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.