Alibeyköy Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Eyüp / İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Alibeyköy Sürücü Kursları

Eyüp Alibeyköy Sürücü Kursları
Sürücü Kurslarının Üstüne Düşenler Nelerdir? Ehliyet sahibi olabilmenin en temel yolu öncelikli olarak yapılan yazılı sınavdan başarılı bir şekilde sonuç almaktır. Bunun gerçekleşmesi için de işin büyük bir kısmı sürücü kurslarına düşmektedir. Sürücü kurslarında verilen eğitim bize trafiğe mensup olabilmenin ilk adımını attırır. Bunların bilincini temel alarak Eyüp Alibeyköy Sürücü Kursları artık hizmete hazır. Kulağımıza gelen problemleri üst üste koyduk ve çözüm olmak için; yeni dersliklerimizle, ders anlatım metotlarımızla ve eğitimcilerimizle sizleri de trafiğe kazandırabilmeye söz verdik. Konumumuz itibariyle direksiyon eğitim alanlarımız oldukça elverişlidir. Sorularınız ve detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.

Alibeyköy Sürücü Kursu
Trafiğe Çıkmaktan Korkmayın! Yaz kış hizmet veren kursumuz mevsimsel faaliyetlere göre araçlarını hazır hale getirmektedir. Gerekli bakımları yapılmadan araç kullanımına izin verilmemektedir. Kursumuzdireksiyon eğitimleri sırasında gündüz sürüşlerinin yanında akşam sürüşüne de yer vermektedir. Böylelikle koşullar değişse bile sizin cesaretiniz hiçbir şekilde kırılmayacaktır. Teori de öğrenilen her bilgiyi pratikte uygulamaya fırsat veren kursumuz sizi tam anlamıyla sürücü yapmayı hedeflemektedir.

Alibeyköy Ehliyet
Alibeyköy Sürücü Kursuları Direksiyon sınavına kadar alınan pratik eğitimlerinde sizlere iki araç arasına park etme, L park, rampadan kalkış, dur kalk vs. gibi eğitimler verilmektedir. Sizleri en hızlı şekilde ehliyet sahibi yapabilmek için eksiklerinizi beraber belirliyor ve ona göre çalışma sistemi düzenliyoruz. Alibeyköy Sürücü Kursları size trafikte yol vermek istiyor. Gelin hep birlikte trafiğe konuk olalım.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları (2)