Alikahya Sürücü Kursu

  • Firma YetkilisiAli Kahya Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

AliKahya Sürücü Kursu

AliKahya Sürücü Kursu; İstanbul kentinde yaşayanlar ya da kente yolu düşenler mutlaka Haliç’e bakan tepeyi görürler. Kendince bir güzelliği vardır. İşte o tepenin de bulunduğu semtin adı Ali Kahya olup Beyoğlu ilçesine bağlıdır.İstanbul ilinin en güzel yerleri arasında yer alır. Bölgede irili ufaklı işletme vardır. İşte o işletmelerden bir tanesi de   AliKahya sürücü kursu adı verilen ehliyet sahibi olmak isteyen her yaştan kadın ve erkeğin devam ettiği eğitim merkezidir.

AliKahya Sürücü Kursları

AliKahya sürücü kursu Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak eğitim verir. Hem B sınıfı, hem de diğer ehliyet sınıflarında alanında uzman, atanmış belgeli eğitimciler kursları verir. Sürüş dersleri de hangi ehliyet sınıfından alınacak ise ona uygun araçlarda uzman sürüş hocaları ile yapılır. Tüm araçların bakımı ve son kontrolleri yapılmıştır.

Ali Kahya Ehliyet

AliKahya sürücü kursu her ay hafta içi gündüz – gece ve hafta sonları açılır. Kurs fiyatları rayiç değerdedir. Ödemede ise sürücü adaylarına her türlü kolaylık sağlanır. Daha detaylı bilgi için sitemizin ilgili sayfalarına bakabilirsiniz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.