Alikahya Sürücü Kursu

Kocaelisürücü Kursları
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

AliKahya Sürücü Kursu

AliKahya Sürücü Kursu; İstanbul kentinde yaşayanlar ya da kente yolu düşenler mutlaka Haliç’e bakan tepeyi görürler. Kendince bir güzelliği vardır. İşte o tepenin de bulunduğu semtin adı Ali Kahya olup Beyoğlu ilçesine bağlıdır.İstanbul ilinin en güzel yerleri arasında yer alır. Bölgede irili ufaklı işletme vardır. İşte o işletmelerden bir tanesi de   AliKahya sürücü kursu adı verilen ehliyet sahibi olmak isteyen her yaştan kadın ve erkeğin devam ettiği eğitim merkezidir.

AliKahya Sürücü Kursları

AliKahya sürücü kursu Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak eğitim verir. Hem B sınıfı, hem de diğer ehliyet sınıflarında alanında uzman, atanmış belgeli eğitimciler kursları verir. Sürüş dersleri de hangi ehliyet sınıfından alınacak ise ona uygun araçlarda uzman sürüş hocaları ile yapılır. Tüm araçların bakımı ve son kontrolleri yapılmıştır.

Ali Kahya Ehliyet

AliKahya sürücü kursu her ay hafta içi gündüz – gece ve hafta sonları açılır. Kurs fiyatları rayiç değerdedir. Ödemede ise sürücü adaylarına her türlü kolaylık sağlanır. Daha detaylı bilgi için sitemizin ilgili sayfalarına bakabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.