Atakent Sürücü Kursları

  • Firma YetkilisiAtakent Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Atakent Sürücü Kursları

Atakent Sürücü Kursları
Atakent Sürücü Kursları; Trafikte araç kullanabilmenin ilk yasal şartı ehliyet sahibi olmaktır. Ehliyet yeterlilik belgesi olarak da adlandırılan belge kişinin araç kullanmaya yeterli olduğunun belgesidir. A, B, C, D, E, F, H gibi türlere ayrılan ehliyetler kişilere iki sınav sonunda başarılı oldukları taktirde verilir. Her ne kadar ehliyetleri onaylayan urum emniyet müdürlüğü olsa da kişilerin sürücü belgesi almaları için sürücü kurslarına kayıt olmaları gerekir. Aracı kurum statüsünde olan sürücü kursları aslında ehliyet alacak kişilerin eğitimini üstenen ve gerekli yeterliliğe ulaşmalarını sağlayan kurumdur. Kursumuz Atakent sürücü kursları arasında deneyimi ve kalitesiyle kendini kanıtlamış, binlerce kişinin ehliyet sahibi olmasına aracı olmuştur.

Atakent Sürücü Kursu
Ümraniye Atakent’deki Sürücü Kursları Arasında Yazılı Sınava En İyi Hangisi Hazırlar?

Ehliyet almak isteyen kişi iki aşamalı sınava tabi tutulur. Bunların ilki yazılı sınavdır. Milli Eğitim tarafından yapılan yazılı sınavda adayların teorik bilgileri test edilir ve kursumuzda kursiyerlerimiz yazılı sınavlara yönelik eğitime tabi tutulur. Hocalarımız tarafından düzenli olarak dersler verilerek kursiyerlerimiz yazılı sınava en iyi biçimde hazırlanırlar. Bu doğrultuda trafik ve çevre, ilk yardım, araç tekniği dersleri kursiyerlere verilir. Aynı zamanda araç parçaları üzerinde detaylı anlatımlar da bu süreçte kursiyerlere anlatılır. Atakent sürücü kursları içinde en yüksek yazılı sınav başarı yüzdesine sahip kursumuz aracılığıyla bütün kursiyerlerimiz başarıya ulaşırlar ve ehliyet almaya doğru yürüdükleri süreçte en büyük engeli atlatmış olurlar.

Atakent Ehliyet
Atakent’deki Sürücü Kursları İçinde Direksiyon Eğitimi En İyi Veren Yer

Atakent’deki sürücü kursları içinde kursumuzu öne çıkarak en büyük etken direksiyon eğitimidir. Adaylar, yazılı sınavı geçtikleri taktirde pratik sınava katılmaya hak kazanırlar ve pratik sınav olarak da adlandırdığımız direksiyon sınavını başarıyla atlattıkları taktirde ehliyet almaya hak kazanırlar. Kursumuzda adaylarımız ehliyet türlerine göre belli saat miktarınca pratik eğitimi verilmektedir. Bu eğitim trafiğe kapalı alanlarda başlayarak akan trafiğe ilerlemekte, eğitimler sonucu adaylarımız akan trafikte araç kullanabilir hale gelmektedir. Hepsi alanında uzman, anlayışlı ve gerekli formasyona sahip eğitmenlerimiz sayesinde adaylar, aracın nasıl kullanılacağıyla birlikte akan trafikte nasıl hareket etmeleri gerektiğini de öğrenmektedirler. Sonunda da rahatlıkla başarıya ulaşmaktadırlar.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.