Atakent Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Küçükçekmece/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
  Whatsapp İletişim
  Firmayı ara
  Firmaya Mesaj Gönder

  Atakent Sürücü Kursları

  Atakent Sürücü Kursları
  Atakent Sürücü Kursları; Trafikte araç kullanabilmenin ilk yasal şartı ehliyet sahibi olmaktır. Ehliyet yeterlilik belgesi olarak da adlandırılan belge kişinin araç kullanmaya yeterli olduğunun belgesidir. A, B, C, D, E, F, H gibi türlere ayrılan ehliyetler kişilere iki sınav sonunda başarılı oldukları taktirde verilir. Her ne kadar ehliyetleri onaylayan urum emniyet müdürlüğü olsa da kişilerin sürücü belgesi almaları için sürücü kurslarına kayıt olmaları gerekir. Aracı kurum statüsünde olan sürücü kursları aslında ehliyet alacak kişilerin eğitimini üstenen ve gerekli yeterliliğe ulaşmalarını sağlayan kurumdur. Kursumuz Atakent sürücü kursları arasında deneyimi ve kalitesiyle kendini kanıtlamış, binlerce kişinin ehliyet sahibi olmasına aracı olmuştur.

  Atakent Sürücü Kursu
  Ümraniye Atakent’deki Sürücü Kursları Arasında Yazılı Sınava En İyi Hangisi Hazırlar?

  Ehliyet almak isteyen kişi iki aşamalı sınava tabi tutulur. Bunların ilki yazılı sınavdır. Milli Eğitim tarafından yapılan yazılı sınavda adayların teorik bilgileri test edilir ve kursumuzda kursiyerlerimiz yazılı sınavlara yönelik eğitime tabi tutulur. Hocalarımız tarafından düzenli olarak dersler verilerek kursiyerlerimiz yazılı sınava en iyi biçimde hazırlanırlar. Bu doğrultuda trafik ve çevre, ilk yardım, araç tekniği dersleri kursiyerlere verilir. Aynı zamanda araç parçaları üzerinde detaylı anlatımlar da bu süreçte kursiyerlere anlatılır. Atakent sürücü kursları içinde en yüksek yazılı sınav başarı yüzdesine sahip kursumuz aracılığıyla bütün kursiyerlerimiz başarıya ulaşırlar ve ehliyet almaya doğru yürüdükleri süreçte en büyük engeli atlatmış olurlar.

  Atakent Ehliyet
  Atakent’deki Sürücü Kursları İçinde Direksiyon Eğitimi En İyi Veren Yer

  Atakent’deki sürücü kursları içinde kursumuzu öne çıkarak en büyük etken direksiyon eğitimidir. Adaylar, yazılı sınavı geçtikleri taktirde pratik sınava katılmaya hak kazanırlar ve pratik sınav olarak da adlandırdığımız direksiyon sınavını başarıyla atlattıkları taktirde ehliyet almaya hak kazanırlar. Kursumuzda adaylarımız ehliyet türlerine göre belli saat miktarınca pratik eğitimi verilmektedir. Bu eğitim trafiğe kapalı alanlarda başlayarak akan trafiğe ilerlemekte, eğitimler sonucu adaylarımız akan trafikte araç kullanabilir hale gelmektedir. Hepsi alanında uzman, anlayışlı ve gerekli formasyona sahip eğitmenlerimiz sayesinde adaylar, aracın nasıl kullanılacağıyla birlikte akan trafikte nasıl hareket etmeleri gerektiğini de öğrenmektedirler. Sonunda da rahatlıkla başarıya ulaşmaktadırlar.

  Click to rate this post!
  [Total: 0 Average: 0]
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.