Ataköy Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Bakırköy/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : surucuk[email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Ataköy Sürücü Kursları

Bakırköy Ataköy Sürücü Kursları
Araba sürmeyi öğrenmek günümüzde artık bir lüksten öte ihtiyaç haline gelmişken bireylerin trafikte iyi bir direksiyon eğitimi ile araç sürmeleri de oldukça önem arz etmektedir. Bu doğrultuda mahallemizde, en etkili, pratik ve de güvenli sürüş eğitimleri veren Bakırköy Ataköy sürücü kurslarıkolay bir öğrenim olanağı sunmaktadır. Bu sayede bireyler hem trafikte dikkatli araç kullanırlar hem de ehliyet sınavında zorlanmadan, başarıyı elde ederler. Sürücü kursumuz bünyesinde eğitim veren hocalarımız da bu noktada tecrübeli ve uzman olmakla birlikte size en iyi sürücü eğitimini sunmaktadır.

Ataköy Sürücü Kursu

Uzman Kadro ile Kaliteli Sürüş Eğitimi
Sürüş eğitimi, bireylerin araba kullanmak için mutlaka almaları gereken dersleri içermektedir. Aynı zamanda sürücü belgesi almak için gerekli olan sınava da katkı sağladığı için gereklidir. Alanında uzman, her biri uzun yıldır sektörde sürüş eğitimi vermekte olan profesyonel eğitmenlerimiz sürücü adaylarına hem etkili ve güvenli araba sürüşüne yönelik hem de sınava yönelik eğitimler vermektedir. Bu sayede sürücü adayları tam donanımlı olarak trafikte araç kullanmaktadır.

Ataköy Ehliyet

Ehliyet belgesi almak için sürücü adaylarının ehliyet sınavının hem test hem de uygulama aşamasını başarı ile tamamlamaları gerekmektedir. Bu noktada Ataköy sürücü kursları olarak her iki sınava yönelik teknolojik materyaller ve son model araçlar ile ister düze vites ister otomatik vites kullanımına yönelik profesyonel bir eğitim gerçekleştirmektedir.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.