Ataşehir Turanlı Sürücü Kursu

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Ataşehir/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Ataşehir Turanlı Sürücü Kursu

Ataşehir Turanlı Sürücü Kursu
Tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.

Kursumuzda halen A1 – A2 (motosiklet) B (otomobil) D(çekici,tır) E (otobüs) H(engelli)sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. 20’şer kişilik sınıflarda profesyonel ve uzman bir kadro
tarafından verilen eğitim, tamamıyla “bilinçli sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan turanlı sürücü kursu Adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

Özel Turanlı Sürücü kursu sizleri en iyi anlamda “sürücü” olarak yetiştirmeyi hedeflemektedir. Yönetim ve eğitim kadromuzla,kaliteli bir eğitim ve hizmet vermek amacı ile kendi alanlarında uzman ekibimizle toplumdaki saygın yerinizi
almanızı dileriz.

Turanlı sürücü kursu bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona alınmıştır.

Son Model araçlarla akışkan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp “Bilinçli Sürücü” olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.

Ülkemizin maddi ve manevi büyük zararlar gördüğü trafik kazalarının en aza indirilmesi Turanlı Sürücü Kursunun başlattığı trafik eğitim seferberliği ile olacaktır. Turanlı Sürücü Kursu gelecek eğitim öğretim döneminde ilk ve orta öğretim okullarında trafik bilincinin yerleşmesi için; ücretsiz trafik eğitimi, seminerler, broşür, kitapçık, CD gibi eğitim materyalleriyle hizmet edecektir.

Daima “YOLUNUZ AÇIK OLSUN”

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.