Ataşehir Turanlı Sürücü Kursu

  • Firma YetkilisiAtaşehir Turanlı Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Ataşehir Turanlı Sürücü Kursu

Ataşehir Turanlı Sürücü Kursu
Tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.

Kursumuzda halen A1 – A2 (motosiklet) B (otomobil) D(çekici,tır) E (otobüs) H(engelli)sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. 20’şer kişilik sınıflarda profesyonel ve uzman bir kadro
tarafından verilen eğitim, tamamıyla “bilinçli sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan turanlı sürücü kursu Adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

Özel Turanlı Sürücü kursu sizleri en iyi anlamda “sürücü” olarak yetiştirmeyi hedeflemektedir. Yönetim ve eğitim kadromuzla,kaliteli bir eğitim ve hizmet vermek amacı ile kendi alanlarında uzman ekibimizle toplumdaki saygın yerinizi
almanızı dileriz.

Turanlı sürücü kursu bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona alınmıştır.

Son Model araçlarla akışkan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp “Bilinçli Sürücü” olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.

Ülkemizin maddi ve manevi büyük zararlar gördüğü trafik kazalarının en aza indirilmesi Turanlı Sürücü Kursunun başlattığı trafik eğitim seferberliği ile olacaktır. Turanlı Sürücü Kursu gelecek eğitim öğretim döneminde ilk ve orta öğretim okullarında trafik bilincinin yerleşmesi için; ücretsiz trafik eğitimi, seminerler, broşür, kitapçık, CD gibi eğitim materyalleriyle hizmet edecektir.

Daima “YOLUNUZ AÇIK OLSUN”

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.