Avcılar Gökcan Sürücü Kursu

  • Firma YetkilisiGökcan Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Avcılar Gökcan Sürücü Kursu

Kursiyerlerimize; Evrensel ve teknolojik gelişme faktörlerini de dikkate alarak etkili ve verimli bir şekilde uygulamak, kursiyerlerin bilgi beceri ve kabiliyetlerine uygun kaliteli bir eğitim hizmetini sunmak, onların sosyal, kültürel ve sürücülük yeteneklerini geliştirmelerine ortam hazırlamak, kursta öğrendiklerini günlük hayata uygulamalarını sağlamaktır.

Vazgeçilmez Değerlerimiz

  1. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
  2. Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz.
  3. Trafikte; kurallara uyan saygı odaklı sürücüler yetiştirerek, çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz.
  4. Etkin ekip çalışmasına inanırız.
  5. Her düzeyde ve her boyutta açık iletişime inanırız.

Avcılar En iyi SÜRÜCÜ KURSU
Eğitmenlerimiz

Kendi branşlarında sürücü kurslarının kuruluşundan bu yana çalışıp tecrube sahibi olan,Trafik ve Çevre Bilgisi dersi, İlkyardım dersi, Motor dersi Öğretmenleri ile teorik eğitimini, Direksiyon eğitimlerini de yine 15 yıllık tecrubeye sahip Direksiyon Usta Öğreticileri ile çalışmaktayız.

Pistler ve araçlarımız

Her sürücü kursunda olması gerektiği gibi pistimiz ileri derecede düzgün ve planlıdır. Araçlarımız arabalar, motosikletler, otobüsler ile hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Kurumumuz; Sürücü adaylarının bilgilerini, becerilerini, yeteneklerini, insani ve etik değerlerini ön planda tutarak, yüksek karakterli ileri bir Türkiye idealine sahip insanlar olarak yetiştiren ve bölgesinde ilgi odağı olan en iyi MTS kursu olmak. Klimalı sınıflarda 20 kişilik ferah bir ortamda, video ve slayt desteği ile çağdaş ve modern bir eğitim sunan kursumuz sizlere çağın en son sistemlerinde rehber öğretmenlerin de desteği ile hizmet vermektedir.

Kursumuz uzman kadrosu ile yaptığı titiz çalışmalar sonucunda hazırlamış olduğu sürücü eğitimi kitabı ile yeni sınav sistemine adayları daha iyi adapte ederek yüksek başarı elde edilmesini sağlamıştır. Başarıyı elde etmenin yolu kaynakların doğru kullanımından geçer. Bunu göz önünde bulunduran Gökcan Sürücü Kursu en son değişiklik ve yasalar dahilindeki eğitim sistemini yakından takip ederek adaylarına daha iyi eğitimi vermenin yollarını aramaktadır.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.