Ayaş Sürücü Kursları

  • Firma YetkilisiAyaş Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • Telefon05525111434

Firma Hakkında

Ayaş Sürücü Kursları

Günümüz şartlarında araç kullanmak büyük bir gereklilik haline gelmiştir. Bir yakınınızın hastalanması veya kalabalık olma durumunuzda araçlar büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Yaşadığınız bölgede servis veya toplu taşıma alternatifi olmadığı durumlarda araç sahibi olmak önem arz etmektedir. Otobüs veya minibüs gibi toplu taşıma araçlarını kullanmak için bile bir sürücü edinmek gerekmektedir. Araçlar birçok alanda kullanılmaktadırlar. Sadece ulaşım için kullanılmamakla birlikte araçlarınızı ticaret için bir yatırım aracı olarak da kullanabilmektesiniz. Fakat bu işlemleri resmi olarak hayata geçirebilmek adına sürücü adaylarının ehliyet bulundurmaları gerekmektedir. Size bu alanda yardımcı olmakta olan Ankara’da aktif şekilde hizmet veren Ankara Ayaş sürücü kursları yanınızdadır. İşini uzmanlarından öğrenmek isterseniz bir tık uzağınızdayız. Dilediğiniz araç sınıfına yönelik tam kalite hizmet sunarak tek seferde ehliyetinizi almanız için hizmet vermekteyiz. Birbirinden uzman sürücü kurtlarımız Millî Eğitim Bakanlığı onaylıdır.

Yeni Ehliyet Almak İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?
Ayaş sürücü kursları gibi sürücü kurslarının ehliyet sınavını başarıyla tamamlamış olan sürücü adaylarının edinmesi gereken birtakım belgeler vardır. Gerekli olan bu belgeler tamamlanmadan yeni ehliyet başvurusunda bulunmak mümkün değildir. Nüfus müdürlüklerine başvurmak için;

l 2 adet biyometrik fotoğraf,

l Kişinin parmak izi,

l Ehliyet kartı harcının ödendiğine dair bir dekont,

l Kan grubunu beyan eden belge,

l Sınavı başarıyla geçen kişilere yönelik sürücü kursları tarafından verilen sürücü olur dosyası ve sürücü olur sertifikası gibi belgeler gerekmektedir.

Ehliyet başvurusunu ALO 199’dan veya internet üzerinden de alabilmeniz mümkündür.

Ehliyet Yenilemek İçin Gereken Belgeler Nelerdir?
Ehliyetinizin kaybolması, çalınması veya yıpranması durumunda yenileme işlemi yapmanız gerekmektedir. Ehliyetinizin yenilenmesi için;

l Eski ehliyetiniz,

l Nüfus cüzdanınız,

l 2 adet biyometrik fotoğrafınız,

l Şahsa ait parmak izi,

l Sürücü belgenizin yenileme ücretinin ödenmiş olduğuna dair dekontlar,

l Kan grubunuzu beyan eden belgeler gerekmektedir.

Yukarıdaki belgeler hazırladığınızda yenileme işlemlerine başvuru yapmaktasınız. İşlemleri eksiksiz yerine getirdiğinizde ehliyetiniz ikamet adresinize gönderilmektedir. Ayaş sürücü kursları ile ehliyet alma işleminiz sizin için bambaşka bir maceraya dönüşecektir. Bizimle birlikte trafiğin bir parçası olduğunuzu, trafiğin dilini öğrenecek ve örnek bir sürücü olma yolunda adım atmış olacaksınız.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.