Bağcılar Sürücü Kursları

  • Firma YetkilisiBağcılar Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Bağcılar Sürücü Kursları

Bağcılar Sürücü Kursları
Bağcılar Sürücü Kursları; Ehliyet alma sevdasının temelleri bizler daha küçükken gönüllerimize farkında olmadan yerleşmiştir. Çocukken hayranlık duyduğumuz o arabaları biraz daha büyüyünce 18 yaşını doldurur doldurmaz kullanma hayalleri, planları yapılır. Ehliyet alabilmek için birikimler yapılmaya aylar öncesinden başlanır. Bir çoğumuzun yaşadığı bu olayları anımsadıktan sonra Bağcılar Sürücü Kursları olarak verdiğimiz hizmetten bahsetmeyi kendimize borç biliriz. Bizler ehliyet hayallerinizi gerçekleştirmek için tek tık uzağınızda bulunmaktayız. İkametinize en yakın olan veya size hitap eden kurslarımız mutlaka bulunmaktadır.

Bağcılar Sürücü Kursu
Kurslarımız insani değerlere sahip çıkarak ve kursiyerlerine bu insani değerleri en önemli kural olarak anlatarak trafik kurallarını bilen, saygılı ve bilinçli sürücüler yetiştirmekteyiz. Ehliyet almak için ilk olarak ehliyet grubuna göre istenilen yaşı doldurmak gerekir. Eğitim düzeyi şartı vardır ve en az ilk okul diploması istenmektedir. Bağcılar Sürücü Kurslarına gelirken yanınızda olması gerekenler. Bir adet biyometrik fotoğraf, Kimlik kartınız, Öğrenim düzeyini gösteren belge, Sağlık raporu yeterli olacaktır.

Bağcılar Ehliyet
Kurslarımızı diğer kurslardan ayıran özellikler bulunmaktadır. Kursiyerlerini her zaman memnun eden, mağduriyet yasamaması için çabalayan Bağcılar Sürücü Kursları farkını gözler önüne sermiştir. Kurslarımız çalışan, kursiyer, araçlar konusundaki farkını da görmemek imkansızdır. Hedefimiz çizgimizi asla bozmadan hep daha duyarlı anlayışlı şoförler kazandırmaktır ve standartlarımızın altına düşmeyerek her daim yenilik peşinde koşmaktır. Bizleri tercih ederek farkındalıkları hissetmek elinizdedir.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorumlar (2)

  1. Yüzyıl Sürücü Kursları – Sürücü Kurslar diyorki:

    […] Yüzyıl Sürücü Kursları Tercihi; Ehliyet almak için girilecek sınavlara etkili bir şekilde hazırlanmak için eğitim […]

  2. Yıldıztepe Sürücü Kursları – Sürücü Kurslar diyorki:

    […] kursun tercih edilmesi için bölgenizde bir araştırma yapmanız gereklidir. Sitemizde Bağcılar Yıldıztepe sürücü kursları için detaylı bilgileri sizlere sunmaktayız. Bu şekilde kursları gezmek zorunda kalmadan kolayca […]

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.