Bala Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Fatih/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Bala Sürücü Kursları

Sürücü Kursu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Günümüzde sürücü sahiplerinin sürücü belgesine sahip olmaya karar verdikten sonra en önemli adımı bir sürücü kursuna başlama kararıdır. Bu karar da yanında bir soruyu getirmektedir. Hangi kursu tercih etmelisiniz ve kurs tercih ederken nelere dikkat etmelisiniz? Alanında uzman olan Ankara Bala sürücü kursları olarak sürücü belgesi almanız konusunda sizlere profesyonel destek hizmeti de sunmaktayız. Olumsuz bir durumla karşılaşmamanız için sürücü kursu seçerken dikkat etmeniz gereken unsurlara dikkat çekiyoruz. Dikkat edilmesi gereken ilk unsur kursun başarı oranıdır. Kurslarımızın başarı oranları yüksek olduğundan dolayı bizleri gönlünüz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Direksiyon eğitimin kalitesi ve süresi de çok önemlidir.

Sürücü Kursları Fiyatları

Bala sürücü kursları fiyatları her yıl güncellenmektedir. Kurslarımız bu konuda gelişmeleri takip ederek güncel fiyatları siz müşterilerimize sunmaktadır. Sürücü kurslarının ücretleri ehliyet tipine göre değişim gösterebilmektedir. Müşteri odaklı firmalar olarak Bala civarı sürücü kurslarımız müşterilerimize en uygun fiyatları sunmaktadırlar. 2019 fiyatları olarak;

l A1 Tipi Sürücü Belgesi 658 TL – 800 TL arası,

l A2 Tipi Sürücü Belgesi 728 TL – 940 TL arası,

l A Tipi Sürücü Belgesi 868 TL – 115O TL arası,

l B1 Tipi Sürücü Belgesi 868 TL – 1150 TL,

l B Tipi Normal ve B Tipi Otomatik 1038 TL – 1300 TL arası,

l B Tipi Engelli 1038 TL – 1300 TL arası,

l F Tipi Sürücü Belgesi 938 TL-1100 TL arası,

l G Tipi Sürücü Belgesi 476 TL-600 TL arası değişim gösterebilmektedir.

Bala Sürücü Kurslarının Farkı

Bala civarındaki sürücü kurslarımız profesyonel ve müşteri odaklı eğitim sistemiyle ön plana çıkmaktadırlar. Sürekli değişmekte olan müfredata uyum sağlayan Bala sürücü kursları, sürücü adaylarını zorlu trafik şartlarına hazırlayarak eğitim vermektedir. Böylece bizlerden eğitim almış olan sürücü adayı artık trafiğe çıkmaya hazırdır. Trafiği tehdit etmeyen, modern şehir yaşamı ve ahlaki normlarıyla uyumlu sürücüler mezun etmekten memnuniyet duymaktayız. Çünkü sürücü adaylarımıza her şeyden önce yaya ve diğer sürücülerle empati kurmayı öğretmekteyiz. Her bir sürücü adayıyla bireysel olarak ilgilenilen kurumumuzda karşılıklı anlayış hakimdir. Bakanlık onaylı, birbirinden kaliteli kurslarımız ve güçlü eğitim kadrolarımız sizleri beklemektedir.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.