Basınköy Sürücü Kursları

  • Firma YetkilisiBasınköy Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Basınköy Sürücü Kursları

Bakırköy Basınköy Sürücü Kursları

Sürücü adayları trafiğe yasal olarak çıkmak için sürücü belgesine sahip olmalıdır. Sürücü belgeleri, A sınıfından F sınıfına kadar farklı sınavlar uygulanarak adayların trafiğe çıkmak için elverişli olup olmamaları test edilmektedir. Özellikle bu doğrultuda her sınıf için ayrı eğitimleri, uzman kadrosu ile sunan Bakırköy Basınköy sürücü kursları adayların ehliyet sınavını kolay bir şekilde geçmeleri için en kaliteli eğitimi vermektedir. Özellikle uygulama sınavı için her tip araçlar ile adayların pratik kazanmasına önem verilmektedir.

Kaliteli Hizmet Anlayışı ile Etkili Eğitim
Etkili, güvenli ve pratik sürüş eğitimleri veren kursumuzda daha sonra trafiğe kazandırılacak olan sürücü adaylarının hem kendileri için hem de trafikteki diğer araçlar için güvenli sürüş gerçekleştirmelerine yönelik eğitimler verilmektedir. Bu eğitimler için öncelikle ilk yardım dersleri, temel trafik kuralları ile yapılmakta ve ardından adaylara ehliyet sınıfına yönelik son model araçlar ile uygulamalı eğitim verilmektedir.

Uygun Fiyatlar ile Sürüş Eğitimi

Sürücü belgesi alımı için öncelikle Basınköy sürücü kursları tarafından da verilen sürüş eğitimi derslerine kayıt olunmalıdır. Kurs paketi olarak hem test sınavı hem de sürüş eğitimlerini kapsayan bir fiyat sunulmaktadır. İlçede sunulan diğer hizmetlerin yanında firmamızın sunmuş olduğu hizmetler kalite fiyat farkını yansıtmakta olup hem etkin sürüş eğitimi sağlanmakta olup hem de ehliyet sınavının kolaylıkla kazanılmasına yönelik uygulamalı eğitimleri kapsamaktadır.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.