Beşiktaş Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Beşiktaş / İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Beşiktaş Sürücü Kursları

Beşiktaş Sürücü Kursları
Günlük hayatımızda ulaşımı büyük ölçüde kolaylaştıran önemli araçların başında gelen otomobiller, aynı zamanda en rahat, konforlu ve de hızlı ulaşım aracı olarak tanımlanabilir. Bu noktada özellikle bireyler ister toplu taşıma isterlerse de özel araçları ile bu kolaylıktan faydalanabilmektedir. Kendi araçları ile seyahat etmek isteyen her bireyin ise mutlaka bir ehliyete sahip olması gerekmekte olup bu kanunen gerekli bir unsurdur. Bireyler için en etkili öğrenme teknikleri ile araç sürmeyi oldukça anlaşılır bir şekilde sunan Beşiktaş Sürücü Kursu aynı zamanda uzman öğreticileri ile bireyleri trafiğin her türlüsü için tam donanımlı bir şekilde hazırlamaktadır. Sürücü kursumuz farklı ehliyet sınıfları için farklı araçlar ve öğreticiler ile hizmet vermekte olup bu sınıflar genel olarak şu şekilde ifade edilebilir:

· A1, M, B1 türü motor ehliyetleri,

· A2 türü motor ehliyeti,

· B sınıfı otomobil ehliyeti,

· BE römorklu otomobil ehliyeti,

· C1-C1E kamyonet tipi-römorklu kamyonet ehliyetleri,

· F türü traktör ehliyeti,

· Son olarak ise G iş makinesi ehliyetleri sürücü kurslarımızda bireylere verilmekte ve araç kullanımları profesyonel olarak öğretilmektedir.

Etkili Öğretim Teknikleri ile Beşiktaş Sürücü Kursu
Beşiktaş’ta faaliyet gösteren sürücü kursumuzda ayrıca ehliyet sınavına yönelik eğitimler de verilmekte olup ehliyet sahibi adayların park etmeden sinyal vermeye, vites değiştirmeden yokuş yukarı araba aldırmaya kadar sınavda sorulan tüm müfredatlar uygulamalı olarak gösterilmektedir. Bunun yanı sıra Beşiktaş Sürücü Kursları olarak farklı ehliyetler için yapılan sınavlara yönelik eğitimler de bireylerin hizmetine sunulmaktadır. Araç kullanmada otomatik vites ve manuel vites doğrultusunda farklı uygulamalar ile sürücü adaylarının isteği doğrultusunda uygulamalar yapılmaktadır. Aynı zamanda araç kullanmada en etkili yöntemler, püf noktaları da uzman kadromuz tarafından adaylara gösterilmektedir.

Ehliyet Sınavına Yönelik Eğitimler ve Beşiktaş Sürücü Kursu
Günümüzde araç kullanmanın zorunluluklarından biri olan B sınıfı ehliyet için hem sözlü hem de uygulama sınavlarına yönelik kurslar da Beşiktaş Sürücü Kursu tarafında adaylara öğretilmektedir. Bu sayede adaylar daha rahat araç kullanımının yanı sıra ehliyet sınavında da oldukça başarılı sonuçlar elde etmekte olup bu sayede bilinçli ve donanımlı bireylerin trafiğe çıkması sağlanmaktadır.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları (1)