Beylikdüzü Sürücü Kurları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Beylikdüzü/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Beylikdüzü Sürücü Kurları

Beylikdüzü Sürücü Kurları
Sürücü kursları bireylerin kendi araçları ile trafiğe çıkabilmeleri için gerekli unsurların başında gelmektedir. Sürücü adayları bireyler yılın belirli zamanlarında yapılan hem sözlü hem de yazılı olan bu sınavı kazandıkları taktirde ehliyet almaya hak kazanmış olmaktadır. Hem ehliyet sınavlarına yönelik dersler hem de sürüş derslerini uygulamalı olarak bireylerin hizmetine sunan Beylikdüzü Sürücü Kursları tarafından en etkili şekilde araç kullanımını öğretmektedir. Sürücü adayları birebir uzman sürüş öğretmenleri ile pratiklerini geliştirmek imkânı da elde etmektedirler. Bu sayede sınavı kolaylıkla geçerek ehliyet almakta ve trafikte profesyonel olarak araç sürebilmektedirler.

Beylikdüzü Sürücü Kursu Ehliyet Türleri
Sürücü adayları farklı araç kullanımlarına yönelik farklı ehliyetler almakta olup sürücü kursumuzda bu farklı ehliyet türlerinin hem sınavlarına hem de pratik kullanımlarına yönelik eğitimler verilmektedir. Özellikle otomobilden motosiklete farklı birçok aracın kullanımına yönelik başta Beylikdüzü Sürücü Kursları olmak üzere verilen ehliyetler ve sınıflarını şu şekilde ifade etmek mümkündür:

· M sınıfı motorlu bisiklet ehliyeti,

· A1, A2 ve A sınıfı motor ehliyeti,

· B1 sınıfı Atv motor türüne ait ehliyet,

· B sınıfı otomobiller ve kamyonet ehliyeti,

· D1 sınıfı minibüs kullanımına yönelik ehliyet,

· C1 ve C sınıfı kamyon tipi araçların kullanımına yönelik ehliyet,

· D sınıfı otobüs ehliyeti,

· CE sınıfı tır ehliyeti,

· F sınıfı traktör kullanımına yönelik verilen ehliyet,

· G sınıfı iş makinesi ehliyeti bunlar arsında yer almaktadır.

Ehliyet Sınavlarına Yönelik Eğitimler ile Beylikdüzü Sürücü Kursları
Özellikle en çok kullanılan ehliyet türü olan B sınıfı otomobil kullanımına yönelik ehliyetlerde bireyler sözlü ve de uygulamalı olarak sınava girmekte ve ilk adım olan sözlü sınavdan sonra uygulama sınavına tabi tutulmaktadırlar. Hem sözlü hem de pratiğe yönelik eğitimler ile sürücü adaylarına etkili araç kullanımını öğreten Beylikdüzü Sürücü Kursları bireyleri aynı zamanda trafikte rahat, dikkatli ve donanımlı bir şekilde araç kullanımını da sağlamaktadır. Verilen eğitimlerin hepsi alanında uzman ve tecrübeli sürüş hocaları tarafından verilmekte olup son model araçlar ile pratik uygulamalar öğrencilere sağlanmaktadır. Bu sayede sürücü adayları ehliyet almakta güçlük çekmediği gibi trafikte de etkili araç kullanabilmektedir.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.