Beyoğlu Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Beyoğlu
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Beyoğlu Sürücü Kursları

Beyoğlu Sürücü Kursları
Günümüzde birçok araç trafikte dolaşmakta olup bu araçların trafiğe çıkabilmesi için mutlaka sürücülerin ehliyet sahibi olması gerekmektedir. Bu sebeple sürücü adayları başta İstanbul’da faaliyet gösteren Beyoğlu Sürücü Kursları tarafından verilen kurslar bu noktada ele alınmaktadır. Ayrıca hemen hemen her ehliyet sınıfına ait araçlar ve tecrübeli hocalar ile sürücü adaylarının ehliyet sınavını kolaylıkla geçmesine yönelik teknik ve sürüş eğitimleri verilmektedir. Bunun yanı sıra sadece sürüş tekniği öğrenmek isteyen ya da daha iyi araba kullanmak isteyen herkes de özel sürüş derslerini kurslarımız kapsamında alabilmektedir.

Otomatik Vites ve Düz Vites Eğitimleri
Günümüzde birçok aracın otomatik vites seçeneği ile üretilmekte olduğu göz önünde bulundurulduğunda yeni nesil araçların da sadece otomatik vitese sahip olarak üretilmesi ve tercih edilmesi oldukça yaygındır. Sürücü adayları için ise bu durum bilinenin aksine zor olmak yerine oldukça kolaydır. Zira otomatik vites araçlar daha kullanışlı ve kolaydır. Her türlü sürüş kursunu sağlayan Beyoğlu Sürücü Kursları tarafından verilen etkili kullanım taktikleri sayesinde otomatik vites ile etkin bir sürüş deneyimi tüm sürücü adaylarına sunulmaktadır. Bunun yanı sıra trafikte manuel vitese kıyasla birçok avantajı bulunan otomatik vites seçeneği, rahat ve konforlu bir sürüş için oldukça sık tercih edilmesinin yanı sıra araba sürmeye yeni başlayanlar için önerilmektedir.

Ehliyet Sınavlarına Yönelik Eğitimler
Beyoğlu’nda hizmet evren sürücü kursumuz başta her ehliyet sınıfının sınavına yönelik hem yazılı hem de araç kullanım sınavlarına yönelik eğitimler vermektedir. Alanında uzman kadrosu ile uzun yıllardır birçok sürücü adayını trafiğe hazırlamaktadır. Bu sebeple de firmamız
Beyoğlu Sürücü Kursları olarak otomatik, düz vites son model araçlar ile hizmet vermekte olup trafikte araç kullanmanın tüm püf noktalarını sürücü adaylarına göstermektedir. Ayrıca bire bir araç kullanım dersleri ile de daha etkin, dikkatli ve rahat araç kullanımına yönelik eğitimler de sürüş hocalarımızca sürücülere ve sürücü adaylarına öğretilmektedir. Ehliyet sınavlarında ise B tipi ehliyetlerden A2 ehliyet sınavlarına kadar her sınıf için uygun araçlar ile eğitimler verilmekte ve bu ehliyet sınavlarına adaylar donanımlı olarak hazırlanmaktadır.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları (1)