BOSTANCI SÜRÜCÜ KURSLARI

  • Firma YetkilisiBostancı Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

BOSTANCI SÜRÜCÜ KURSLARI

Bir sürücü kursunda ne arayacaksınız tüm özellikleri bulmanın en kolay ve en pratik yolu Bostancı Sürücü Kurslarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Amacımız sizlerin değerli vakitlerini daha fazla gereksiz yere harcamanıza mani olmak, işinizi kolaylaştırmaktır. Bizler kriterlerinize, bütçenize, ve ikametinize yakın kursları önünüze sermekteyiz. Kurslarımız kalite standartlarına uygun olup yeniliklere her zaman ayak uydurmaktadır. Başarılı eğitmen kadromuz ve son model araçlar ile milli eğitim gerekçelerine ayak uydurarak hizmet vermektedir. Başarılarımız tesadüf ederi olmayıp büyük bir azmin sonucunca edinilmiş gurur haline gelmiştir.

BOSTANCI SÜRÜCÜ KURSU

Kurslarımız insani değerlere sahip çıkarak ve kursiyerlerine bu insani değerleri en önemli kural olarak anlatarak trafik kurallarını bilen, saygılı ve bilinçli sürücüler yetiştirmekteyiz. Ehliyet almak için ilk olarak ehliyet grubuna göre istenilen yaşı doldurmak gerekir. Eğitim düzeyi şartı vardır ve en az ilk okul diploması istenmektedir. Bostancı Kahveci Sürücü Kurslarına gelirken yanınızda olması gerekenler: Bir adet biyometrik fotoğraf, Kimlik kartınız, Öğrenim düzeyini gösteren belge, Sağlık raporu.

BOSTANCI EHLİYET

Bostancı Sürücü Kursları yapığı araştırmalar ışığında derslere başlayan kursiyerimiz aldığı eğitimlerden dolayı maksimum memnuniyet ve gülen yüzler ile olumlu geri dönüşler almaktayız. Gülen yüzler ve olumlu yorumlar bizleri daha fazla motive etmektedir.  Olumlu geri dönüşler sayesinde daha emin daha kararlı bir şekilde hep daha fazla pozitif geri dönüşler almak için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.