Bostancı Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Kadıköy/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Bostancı Sürücü Kursları

Kadıköy Bostancı Sürücü Kursları
Araç kullanmak isteyen her birey ehliyet sahibi olmak zorundadır. Ehliyet sahibi olabilmek için de gerçekleşmesi gereken bazı kurallar vardır. Bunlardan ilki, iki aşamalı sınav sisteminden başarıyla geçmektir. İlk aşama; yazılı sınav, ikinci aşama ise direksiyon sınavıdır. İlkinde başarıyla kalem, ikincisinde ise başarıyla araç kullanabilmeniz gerekmektedir.

Peki, bu başarıya ulaşmak için yapmanız gerekenler nelerdir?

Kadıköy Bostancı Sürücü Kursları kapısından içeri girmek
Kayıt yaptırmak
Derslerin takibini düzenli yapmak
Direksiyon eğitimlerini aksatmamak
Bostancı Sürücü Kurslarını Tercih Sebepleri

Uzun yıllardır Kadıköy de hizmet vermekte olan kursumuz edindiği başarılarıyla çokça kendinden söz ettirmiştir. Derslik sayımız ve öğrenci kapasitemizle sizlere her zaman yerimiz vardır. Derslerin bitiminde hocalarımız adayları yazılı sınav öncesi kendilerinin hazırladıkları sınavlara tabii tutarak yazılı sınavdan en yüksek başarıları elde etmeyi hobi haline getirmişlerdir. Bostancı Sürücü Kurslarısizlere her tip ehliyeti sağlamaktadır. Araçlarımız son model olmakla beraber marka seçimlerimiz de sizleri aldığınız eğitimlerinizde sıkıntıya sokmayacaktır.

En Uygun Fiyat Avantajları

Kursumuz, sizleri zora sokmadan ehliyet sahibi yapmayı hedef belirlemiştir. Dönemsel olarak içerisinde çokça kampanyayı barındırmakla beraber sizlere her zaman uyacak taksit imkanı sağlamayı da es geçmemiştir. Bizim için önemli olan iyi ve mutlu sürücüleri trafiğe kazandırmaktır. Fiyat bilgisi için ofisimizi ziyarete gelebilir ya da iletişim numaralarımızla da bizden bilgi alabilirsiniz. Her zaman farlarınız açık, kemerleriniz bağlı olsun. İyi sürüşler.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.