Camili Sürücü Kursları

01.07.2021
673
  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Sakarya / Camili
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Camili Sürücü Kursları

Camili Sürücü Kursları: Camili Sürücü Kursları; Sürücülere ve insanları sürücü olmaya yardım eden kurslara düşen görev çok büyüktür. Bu görevi layık-i ile yapabilen sürücü kursu bulmak artık zorlaşmaya başladı. Sorumluluklarını ve üzerine düşen görevleri göz ardı eden tek önceliği maddiyat olan kurslar maalesef günümüzde kanayan yara olarak devam etmektedir. Biz varken canınızı sıkmayın lütfen. Bizler sizler için en uygun olan kurslara ve önceliği eğitim ve insan haklarına değer veren sürücüler yetiştirmek olan kurslarımızı sizler ile buluşturmaktayız. Camili Sürücü Kursları olarak insan haklarına saygılı trafik kurallarına uyan bilinçli şoförler yetiştirmekteyiz.

Camili Sürücü Kurslu

Camili Sürücü Performansı : Camili Sürücü Kursları tüm imkanları ile başarılı sürücü olma imkanını sizlere sunarken en önemli unsur olan sürücülük performansını kursiyerlerine iletir. Sizi anlayan, rahatlatan ve en önemlisi seviyenize göre sürücülüğe hazırlayan eğitmenlerin önemi tartılmaya kapalı bir konudur çünkü en önemli etkenlerin başında yer alır. Sürücü yetenek ve beceriler tehlikenin algılanmasından, trafik işaretleri ile karşılaşıldığında gerekli mesajın alınması, karşıdan gelen aracın hız mesafesi tahmini gibi konuların yaşamsal önem taşıyan konuların başında gelmektedir.

Camili Ehliyet

Camili Ehliyet Almak İçin Gereken Kriterler:İlk olarak almak istediğiniz ehliyet sınıfına göre gereken yaşı doldurmak. Daha sonra yine ehliyet sınıfına göre deneyim gerektirmektedir. Eğitim düzeyi şartı da ehliyet almak için gerekmektedir. Kurslarımıza kayıt için giderken 1 adet biyometrik fotoğraf, kimlik kartınız, öğrenim düzeyini gösteren belge ve sağlık raporunuz yeterli olacaktır. Camili Sürücü Kursları ile hizmetinizdeyiz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.