Camili Sürücü Kursları

  • Firma YetkilisiCamili Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Camili Sürücü Kursları

Camili Sürücü Kursları: Camili Sürücü Kursları; Sürücülere ve insanları sürücü olmaya yardım eden kurslara düşen görev çok büyüktür. Bu görevi layık-i ile yapabilen sürücü kursu bulmak artık zorlaşmaya başladı. Sorumluluklarını ve üzerine düşen görevleri göz ardı eden tek önceliği maddiyat olan kurslar maalesef günümüzde kanayan yara olarak devam etmektedir. Biz varken canınızı sıkmayın lütfen. Bizler sizler için en uygun olan kurslara ve önceliği eğitim ve insan haklarına değer veren sürücüler yetiştirmek olan kurslarımızı sizler ile buluşturmaktayız. Camili Sürücü Kursları olarak insan haklarına saygılı trafik kurallarına uyan bilinçli şoförler yetiştirmekteyiz.

Camili Sürücü Kurslu

Camili Sürücü Performansı : Camili Sürücü Kursları tüm imkanları ile başarılı sürücü olma imkanını sizlere sunarken en önemli unsur olan sürücülük performansını kursiyerlerine iletir. Sizi anlayan, rahatlatan ve en önemlisi seviyenize göre sürücülüğe hazırlayan eğitmenlerin önemi tartılmaya kapalı bir konudur çünkü en önemli etkenlerin başında yer alır. Sürücü yetenek ve beceriler tehlikenin algılanmasından, trafik işaretleri ile karşılaşıldığında gerekli mesajın alınması, karşıdan gelen aracın hız mesafesi tahmini gibi konuların yaşamsal önem taşıyan konuların başında gelmektedir.

Camili Ehliyet

Camili Ehliyet Almak İçin Gereken Kriterler:İlk olarak almak istediğiniz ehliyet sınıfına göre gereken yaşı doldurmak. Daha sonra yine ehliyet sınıfına göre deneyim gerektirmektedir. Eğitim düzeyi şartı da ehliyet almak için gerekmektedir. Kurslarımıza kayıt için giderken 1 adet biyometrik fotoğraf, kimlik kartınız, öğrenim düzeyini gösteren belge ve sağlık raporunuz yeterli olacaktır. Camili Sürücü Kursları ile hizmetinizdeyiz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.