Çamlıca Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 :Üsküdar/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Çamlıca Sürücü Kursları

Üsküdar Çamlıca Sürücü Kursları
Çamlıca Sürücü Kursları; Araba kullanmak, motor kullanmak veya kamyon gibi büyük araçları kullanmak hepimizin küçüklükten gelen bir hayal ve tutkusudur. Biz,Üsküdar Çamlıca sürücü kursları olarak sizin hayallerinize ve isteklerinize ortak olmayı amaçlıyoruz. Biz de kuruluşumuzdan bu yana hayallerimizle gelip sizlerin hayal ve hedeflerinize ulaşmanıza ön ayak olmayı hedefliyoruz. Araba kullanmak artık hayal değil. Son model araçlarımız ve araçların yüksek güvenlik önlemleri, alanında uzmanlaşmış eğitmenlerimiz ile sizlere hizmet vermenin mutluluğu içerisindeyiz. Biz, sizin her türlü tedirginliğinizi anlıyor ve tüm ekibimizle sizin için gerekli tüm eğitimleri titizlikle size aktarıyoruz.

Çamlıca Sürücü Kursu
Peki,Neden Bizi Seçmelisiniz?

Alanında uzman kadro
Son model ve güvenlikli araçlar
Gerek yazılı gerekse görsel anlatım, trafik ve araç aksamı ile ilgili en ufak detaylar
Yazılı ve uygulamalı sınav için gerekli tüm eğitimleri sizlerin zamanınız ve sürücü kursumuzun kalite çizgisi doğrultusunda standartlarımızdan şaşmadan vermeye çalışıyoruz.
Çamlıca Ehliyet
Çamlıca sürücü kursları bünyesinde eğitim alan tüm kursiyerlerimizin, bilinçli bir araç kullanıcısı olmasını kendimize ödev edinmekteyiz. Trafikte her türlü sıkıntıyla başa çıkabilen, özgüvenli, dikkatli, kendi haklarını bilen ve başkalarının haklarına saygılı olan kursiyerler yetiştirmeyi kendimize borç biliyoruz. Siz değerli sürücü adaylarımıza tecrübelerimizle bir şeyler verebilmek ve verdiğimiz eğitimlerin işe yaradığını görmek bizim içim en büyük ilham kaynağı oluyor. Çamlıca Sürücü Kursları Sizde, bizimle aynı şekilde düşünüyor ve trafikte ileri sürüş tekniği ile ilerlemek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.