Çeliktepe sürücü kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Kâğıthane/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : surucuk[email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Çeliktepe sürücü kursları

Yeni Ehliyet Alanlar Yoğun Şehir Trafiğine Hazırlar mı?
Her geçen gün artan araç sayısı ve bu nedenle oluşan yoğun trafik artık bir çileye dönüşmeye başlamıştır. Günümüzde bu yoğun trafik içerisinde araç kullanmak çok zor bir olay haline gelmektedir. Hele ki ehliyetini yeni almış ama yoğun trafik için gerekli pratiği yapamamış kullanıcılar trafikte çok zorlanmaktadırlar. Birçok sürücü kursu pratik eğitimlere önem vermemektedir. Kursiyerlere sadece sınavı geçecek kadar eğitim verip sınavı geçtikten sonra trafikte karşılaşabilecekleri zorlukları aktarmamaktadır. Biz KağıthaneÇeliktepe sürücü kursları genelinde pratik eğitime yeterli önemin verilmediğini düşündüğümüz için bu konuya daha da özen göstermeye karar verdik.İsteyen kursiyerlerimiz için yoğun trafikte araç kullanımına özel eğitimler planladık. Her kursiyer istekleri doğrultusunda eğitimini tamamlayabilmektedir.

Ehliyet Kurslarında Derslerin İçeriği Nedir

Tüm kurslarda teorik ve pratik olmak üzere dersler verilmektedir. Teorik derslerde ilk yardım, trafik, araç tekniği konuları verilmektedir. Pratik dersler ise şehir içerisinde taşıt kullanımı ve uyulması gereken kuralların öğretildiği sürüş dersleridir.

Ehliyet Almanın Maliyeti Her Kursta Aynı mı?

Ehliyet kursları Milli Eğitim Bakanlığına bağlıdır ve ödenecek vergi ve masraflar aynıdır. Fakat verilen eğitim ve sürüş teknikleri kurs fiyatları konusunda çeşitli seçenekler sunulmasına olanak sağlamaktadır. Fiyat konusunda Çeliktepe sürücü kursları arasında oldukça uygun bir strateji izlediğimizi bilmenizi isteriz. Ayrıntılı fiyatlandırma için lütfen kursumuzdan bilgi alınız.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.