Çengeldere Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Beykoz/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Çengeldere Sürücü Kursları

Beykoz Çengeldere’de Sürücü Belgesi
Beykoz Çengeldere sürücü kursları olarak bu sektörde rakiplerinden öne çıkmış olan kursumuz en kaliteli eğitimi vermektedir. Sürücü belgesine sahip olabilmek aynı zamanda iyi bir eğitim almayı gerektirir. Trafikte karşılaşabileceğinizin en kötüsünü düşünerek düzenlediğimiz eğitim programımız sizi sadece sürücü belgesi sahibi yapmakla kalmaz bunun yanında iyi bir sürücü olabilmeniz için gerekli eğitimi almanızı sağlar. Yazılı sınavlar için hazırlanan dersler araç, trafik ve ilk yardım konularında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Uygulama derslerimiz ise iyi seviyede araç kullanmanızı sağlar.

Profesyonel Kadro

Çengeldere sürücü kursları olarak en iyi eğitimi alabilmeniz için alanında uzmanlaşmış bir kadro ile çalışmaktayız. Eğitim veren ekibimiz saygı ve sevgi çerçevesi içinde iş disiplinine sahip kişilerden oluşmaktadır. Sabır ve hoşgörü ile size her ayrıntıyı birebir öğreterek iyi birer sürücü olabilmeniz için en iyi eğitimi almanıza yardımcı olur. Kurs sonunda sürücü belgesi almaya hak kazandığınız gibi aktif araç kullanabilecek kadar iyi bir donanıma sahip olursunuz. Üstelik aldığınız eğitim sonunda sınavdan başarısız olma ihtimaliniz ortadan kalkıyor. Kursumuz size bunun garantisini verebilir.

Hizmette Sınır Tanımayan Kurs

Sürücü belgesi sınavlarına yönelik verdiğimiz eğitim dışında kursumuz size bu süre boyunca gerekli olan evraklar konusunda da kolaylık sağlayıp yardımcı olmaktadır. İnsan kaynakları uzmanımız ile görüşerek nerede hangi evraklara ihtiyacınız olacağını ve bunları nasıl temin edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.