Cengiztopel Sürücü Kursları

  • Firma YetkilisiCengiztopel Sürücü Kursları
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Cengiztopel Sürücü Kursları

Cengiztopel Sürücü Kursları başta olmak üzere ve diğer tüm sürücü kurslarımız sayesinde farkı yaşayın. Size sürücü kursu seçimi yaparken yardımcı olacak birkaç tavsiye vermek istiyorum. Sürücü kurslarının yazılı ve direksiyon sınavları başarı oranlarına bakarak seçebilirsiniz. Kurslarımız rekor kıran oranları tercih etmenizde yardımcı olacak. Sınava hazırlanacak araçların yeni olması da bir diğer kriter konusu olabilir.

Cengiztopel Sürücü Kursu

İlk olarak Cengiztopel Sürücü Kurslarına kayıt için almak istediğiniz ehliyet sınıfına göre gereken yaşı doldurmak. Daha sonra yine ehliyet sınıfına göre deneyim gerektirmektedir. Eğitim düzeyi şartı da ehliyet almak için gerekmektedir. Kurslarımıza kayıt için giderken 1 adet biyometrik fotoğraf, kimlik kartınız, öğrenim düzeyini gösteren belge ve sağlık raporunuz yeterli olacaktır.

Cengiztopel Ehliyet

Teorik sınav olarak adlandırdığımız yazılı sınavından 70 ve üstü puan almanız gerekiyor ki bir sonraki adım olan direksiyon sınavına girmeye hak kazanın. Eğer teorik sınavdan geçerli puan alamazsanız ikinci girişiniz için 100 ₺ yatırmanız gerekir. Direksiyon sınav ücreti 130 ₺ iken sınavdan kalma durumu olan kursiyerlerin yapması gerekenler ise 300 ila 350 ₺ arasında bir mebla yatırıp telafi direksiyon dersi alındıktan sonra tekrar sınav ücreti yatırıp sınava girmeniz gerekir. Bir kursiyerin en fazla 4 kere sınava girmeye hakkı vardır eğer 4. Direksiyon sınavından da kalırsa 14 saatlik direksiyon eğitimlerini tekrar almalıdır. Cengiztopel Sürücü Kurslarını seçtiğiniz taktirde böyle sorunlar yaşamazsınız.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.