CERRAH PAŞA SÜRÜCÜ KURSLARI

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Fatih/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

CERRAH PAŞA SÜRÜCÜ KURSLARI

    İnsan faktörlerinin maksimum etkisi olan sürücülüğün en sağlam temeli Cerrah Paşa Sürücü Kursları sayesinde atılmaktadır. Kurslarımız başarı ve memnuniyet oranı tavan yapmış ve denetimlerden hep olumlu sonuç almıştır. Yasa ve yönetmeliklere uyarak çalışmalarını sürdüren kurslarımız Milli Eğitim Bakanlığı çizgisinden çıkmadan faaliyetlerini kurallara uygun olarak sürdürmektedir. Bilinçli sürücüler yetiştirirken eğitmenlerimizin ilk uyarısı risk alma eğilimine yönelmemenin hayat kurtaran önem arz ettiğini kursiyerlerine anlatmasıdır. Çünkü sürücüler de risk alma eğilimi arttıkça kaza riski de aynı oranda artmaktadır. 

CERRAH PAŞA SÜRÜCÜ KURSU

    Cerrah Paşa Sürücü Kursları her aşamasında kursiyerlere destek verirken güvenli sürüş yeteneğini de kursiyerlerine vermektedir. Çünkü güvenli sürüş trafikte önemli bir konudur hem sürücüyü hem de trafiği kullanan diğer sürücülere ve yayalara yaşamsal önem arz etmektedir. Kursumuzun verdiği eğitimler ışığında sürücülerimiz olası bir kazaya karışma gibi bir tehlikeyi önceden fark eder bu olayları yaşatmama bilincinde hareket eder. Verilen eğitimler psikolojik olarak da refleks haline gelmektedir. Dikkat yoğunluğu fazla ve trafikte hızlı düşünerek sağlam kararlar veren bilinçli şoförler yetiştirerek trafikle buluşturuyoruz.

CERRAH PAŞA EHLİYET

İlk olarak Cerrah Paşa Sürücü Kurslarına kayıt için almak istediğiniz ehliyet sınıfına göre gereken yaşı doldurmak.  Daha sonra yine ehliyet sınıfına göre deneyim gerektirmektedir. Eğitim düzeyi şartı da ehliyet almak için gerekmektedir. Kurslarımıza kayıt için giderken 1 adet biyometrik fotoğraf, kimlik kartınız, öğrenim düzeyini gösteren belge ve sağlık raporunuz yeterli olacaktır.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.