Cevizli Sürücü Kursları

01.07.2021
879
  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Altunizade / ÜSKÜDAR
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Kartal Cevizli Sürücü Kursları
Trafikte her gün binlerce araç yol almakla birlikte özellikle hem kendi güvenliğiniz hem de diğer araçların güvenliği için iyi bir sürüş dersi alarak ehliyet almak oldukça önemlidir. Bu hususta firmamız Kartal Cevizli sürücü kursları olarak uzman eğitmenlerimiz ve son model güvenlikli araçlarımız ile en iyi sürüş derslerini vermekteyiz. Özellikle sürücü adaylarına hem uygulama hem de teorik bilgiler ışığında nasıl etkili ve güvenli araç kullanılır bunu öğretiyoruz. Ayrıca ehliyet sınavına yönelik uygulamalarda ise tüm müfredatı kapsayan dersler ile eğitim vermekteyiz.

En Güvenli Sürüş Dersleri

Araç kullanmak çoğu zaman kolay gibi görünse de aslında oldukça fazla dikkat isteyen bir eylemdir. Zira küçük bir yanlış uygulama hayati sonuçlar doğurabilir. Bunun bilincinde olan firmamız, sürücü adaylarının öncelikle güvenliklerini garantiye alacak şekilde ön hazırlık uygulamaları ardında trafikte bu uygulamalar yönelik değerlendirmeler yapmaktadır. Bu sayede adaylar hem güvenli hem de etkili bir sürüş ile trafiğe çıkmış olacaklardır.

Araba Sürmeyi Uzman Hocalardan Öğrenin

Firmamız bünyesinde çalışan eğitmenlerimizin hepsi alanında uzman, tecrübeli ve bilinçli kişiler olup sürücü adaylarına en iyi şekilde araba kullanmayı hem güvenlik hem de etkinlik konusunu dikkate alarak öğretmektedir. Bu açıdan Cevizli sürücü kursları olarak sektörde en iyi sürüş derslerini veren hocalara sahip olmakla birlikte her türlü son model araç ve ekipman ile eğitim vermekteyiz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.