Cevizli Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Kartal/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Cevizli Sürücü Kursları

Maltepe Cevizli Sürücü Kursları
Ehliyet sahibi olmak ve trafiğe çıkmaya yeterli hale gelmek için ilk olarak bir sürücü kursuna kayıt yaptırmak ve ehliyet sınıfına göre çeşitli eğitimleri almak gerekiyor. Son düzenlemelerle iki aşamalı sınav süreci çok daha zorlaştırılmış ve adayların hem ilk yazılı sınav hem de ikinci uygulamalı sınav için işin uzmanlarından eğitim almaları elzem hale gelmiştir. Bunun için sitemizde Maltepe Cevizlisürücü kursları alanında en başarılı kursları tercihe sunuyoruz. Her biri deneyimli ve alanında köklü geçmişe sahip olan kurslarımızda adaylar teorik derslere katılarak ve soru pratikleri yaparak sınava hazırlanmaktadırlar.

Cevizli Sürücü Kursu

Torik dersler yanında ehliyet sınıfına göre otomobil, motor, motosiklet, otobüs, kamyon ve diğer araç seçeneklerine özel direksiyon dersleri de Maltepe Cevizlisürücü kursları seçeneklerimiz arasındaki kurslarımız eğitmenlerince verilmektedir. Dolayısıyla ehliyet sınıfı her ne olursa olsun sitemizde yer alan sürücü kursları bütün talepleri karşılayabilecek niteliktedir.

Cevizli Ehliyet

Sitemizde yer alan kursları diğerlerinden farklı kılan birçok özellik bulunuyor. Kurslarımızda eğitimler alanında uzman hocalarca verilmektedir. Son model ve her tip araç seçenekleri mevcuttur. Hem uygulamalı hem de yazılı eğitimler verilmekte, ehliyet sınavına yönelik sınav güzergâhlarında gerekli uygulama yaptırılarak yeterli deneyim kazandırılmaktadır. En yüksek kalitede eğitim, güler yüzlü hizmet en uygun sürücü kursu ücretleri ile sağlanmaktadır.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.