Cevizlik Sürücü Kursları

  • Firma YetkilisiCevizlik Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Cevizlik Sürücü Kursları

Bakırköy Cevizlik Sürücü Kursları
Uzun yıllardan beri sürüş eğitimi vermekte olan ve uzman kadrosu ile en kaliteli ve en pratik sürüş eğitimini ilçede gerçekleştiren Bakırköy Cevizlik sürücü kursları sürücü adaylarının en iyi şekilde sürüş eğitimi almalarını hedeflemektedir. Bu aşamada teknolojik alt yapıdan son model araçlara kadar birçok imkânı bir arada sunarak eğitimleri gerçekleştirmektedir. Aynı şekilde uzman kadro ve tecrübeli öğretmenler ile hem sürüş dersleri hem de temel, pratik bilgiler sürücü adaylarına verilmektedir. Adaylar aldıkları bu kaliteli eğitim ile birlikte hem sürücü belgelerini kolay bir şekilde almakta hem de trafikte daha rahat araç kullanabilmektedir.

Cevizlik Sürücü Kursu

Farklı Ehliyet Sınavlarına Özel Eğitim
Sürücü kursumuzda eğitim almak üzere gelen adayların birçoğu B sınıfı ehliyet almak için gelse de azımsanamayacak bir kısmı ise diğer ehliyet sınıflarında da özel araçlar ile eğitim hizmeti vermektedir. Özellikle F sınıfı, C sınıfı ve diğer sınıflar için otobüs, minibüs, tır ve vinç gibi çok çeşitli araçlara yönelik uygulamalı eğitimler o araçlar ile deneyimli eğitmenler tarafında verilmektedir.

Cevizlik Ehliyet

Özellikle adaylara daha iyi araba sürmek, trafikte daha rahat araç kullanmak gibi çok çeşitli sebepler ile ekstra sürüş derslerine yönelik hizmet sunan Cevizlik sürücü kursları uzman kadrosu ile her zaman sürücü adaylarının yanındadır. Özel sürüş teknikleri ve farklı araçlar ile ister otomatik ister düz vites eğitimleri sunulmaktadır.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.