Cibali Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Fatih/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Cibali Sürücü Kursları

Fatih Cibali Sürücü Kursları
Cibali Sürücü Kursları; Yasalar araç kullanabilmeniz için sürücü kursuna sahip olmanızı belirtmektedir. Sürücü belgesine sahip olabilmek içinse birtakım şartlar bulunmaktadır. Bu şartlardan birisi sürücü kurslarında gerekli eğitimleri tamamlamış olmanızdır. Bir diğer önemli husus ise başvurulacak ehliyet tipine göre 17, 18 veya 22 yaşını doldurmanız gerekmektedir. Sürücü belgesi almak isteyen kursiyerlerimiz de ayrıca en az ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımız için kimlik olmak üzere birtakım belgeler istenmekte, yabancı uyruklu vatandaşlardan ise pasaport gibi belgeler talep edilmektedir. Fatih Cibali Sürücü Kursları olarakuygun fiyata ve kaliteli bir eğitimle sizleri tek seferde sürücü belgesi sahibi yapmayı amaçlamaktayız.

Fatih Cibali Sürücü Kursu
Ülkemizin yasalarına göre Mille Eğitim Bakanlığı’nın denetimine tabi olan Cibali Sürücü Kursları sürücü belgeleri hususunda sizlere en uygun fiyatları sunmaktadır. Sürücü adaylarımıza kolaylık sağlayarak gerek telefon ile gerekse internet üzerinden kısa sürede fiyat hakkında bilgilendirme alabilirsiniz. Sunulan fiyatların ne kadar uygun olduğunu sürücü kurslarımızdan aldığınız fiyatlarla karşılaştırarak bir sonuca kolayca varabilirsiniz.

Cibali Ehliyet
Ehliyet dönemlerinde ihtiyaç duyulan eğitim ve öğretim kurumları olan sürücü kurslarımız uzman çalışma kadrosu ve etkili öğretim teknikleriyle ehliyet almayı sizin için kolaylaştırmaktadır. Ülkemiz trafik stiline uygun eğitim sunan kurslarımız sizleri trafik ortamına hazırlamaktadır. Donanımlı bir öğrenim süreci için dilerseniz telefonla, dilerseniz de internet üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.