Çiftehavuzlar Sürücü Kursaları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Kadıköy/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Çiftehavuzlar Sürücü Kursaları

Sürücü Kursları İçerisinde Esenler Çiftehavuzlar’ın Lideriyiz
Bir sürücü kursunun tek görevi ehliyet sahibi yapmak değildir. İyi bir sürücü kursu, ehliyet alan kişilerin hem trafikte, hem de acil durumlarda neler yapması gerektiğini tam ve eksiksiz bir şekilde öğretebilmelidir. Bunun için de uzman ve deneyimli eğitmenlere ihtiyaç vardır. Aynı zamanda bu eğitmenlerin bilgi ve birikimlerini sorunsuz bir şekilde kursiyerlerine aktarmaları gerekmektedir. Bu noktada da eğitmen seçimi çok önem arz etmektedir. Birbirinden deneyimli ve uzman kadromuz ile Esenler Çiftehavuzlar sürücü kursları arasında lider olmakla gurur duymaktayız. Eğitmen kadromuzu mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Bizi ve eğitmenlerimizi, bizden ehliyet alan eski kursiyerlerimize sorabilirsiniz.

Sizin İçin Size Daha Yakınız

Herkesin bildiği üzere ehliyet almak için, ek bir zaman ayırmamız gerekmektedir. Gerekli olan kurs sürecinde ayıracağımız bu zaman, ne kadar az olursa o kadar iyi olmaz mı? Bu noktada size yakın bir kurs, zaman bakımından oldukça faydanıza olacaktır. Size daha yakın olabilmek için Esenlerdeyiz. Aile ortamında güzel bir kurs eğitimi için yanı başınızdayız.

Rekabetçi Fiyatlar

En iyi kurs en pahalısı olur diye düşünenlerden misiniz? O zaman birde bizden fiyat almanızda fayda vardır diyoruz. Rekabetçi ve değişkenlik gösteren fiyat politikamız ile Çiftehavuzlar sürücü kursları içerisinde en uygun fiyata en iyi hizmeti verdiğimizi düşünmekteyiz. Siz de bize uğramadan karar vermeyin.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.