Çırçır Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Eyüpsultan/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Çırçır Sürücü Kursları

Çırçır Sürücü Kursları
Çırçır Sürücü Kursları; Kursumuz bünyesinden Türkiye Cumhuriyeti’nde geçerli olan tüm ehliyet tiplerine sahip olabilirsiniz(A, A2, B, C, D, E).Edinmek istediğiniz ehliyet tipine göre pratik eğitim alacağınız araçlarımız mevcuttur. İnternet sitelerinde ufak bir gezinti yaparak piyasa araştırması yapabilir Çırçır Sürücü Kursları başarı yüzdesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eğitim verdiğimiz sürücü adaylarını %85 oranında trafiğe kazandırdık.Sektörde öncü oluşumuz istatistiksel başarılarımıza ve uygun fiyat önerilerimize dayanmaktadır. Bu haklı gururumuzda sizleri de aramızda görmek isteriz.

Çırçır Sürücü Kursu


Ehliyet Sahibi Olmada En İyi Kampanya; Ehliyet kursları verdiği eğitimin yanında sundukları fiyatlar ve ödeme kolaylığı imkanlarıyla da tercih sebebi olurlar. Biz de Eyüp içinde ilk ve son olacak şekilde bir kampanya geliştirdik. Amacımız hem daha çok bireyi ehliyet sahibi yapmak hem de fiyatları sizlere daha uygun hale getirmektir. Ofisimize altı kişi olarak gelirseniz sizi; vereceğimiz eğitim de tam, alacağımız ücrette bir eksik görüyoruz. Kısacası ehliyetinizi altı kişi alıyor beş kişi ödüyorsunuz. Eyüp Çırçır Sürücü Kursları bu yıl kapılarını sizlere böyle bir imkanla açıyor. Lütfen içeri buyurun.

Çırçır Ehliyet


Ehliyet sahibi olmaya giden yol da biz, araçlarımız, öğreticilerimiz, kaynaklarımız, dersliklerimiz ve tüm kalbimizle sizlere eşlik etmek için buradayız. Belge kazanımının yanı sıra hedefimiz; duyarlı sürücüleri trafikte arttırmak, kurallara uyma oranını eğitimden başlatarak trafiğe taşımaktır. Kazanımlarınızı tümüyle destekleyen kurslarımızı desteklemeye var mısınız?

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.