ÇOBAN ÇEŞME SÜRÜCÜ KURSLARI

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Bahçelievler/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

ÇOBAN ÇEŞME SÜRÜCÜ KURSLARI

   Çoban Çeşme Sürücü Kursları eğitim kalitesi, kurallara uygun ve son model hatchback araçları ile örnek teşkil ederken diğer tüm sürücü kurslarından farkını gözler önüne sermektedir. Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı sınav sistemine birebir uyumlu destekleyici kitaplarımız, dersliklerimizde verdiğimiz trafik ve çevre bilgisi, ilk yardım, motor ve araç teknikleri dersleri sayesinde daha somutlaştırarak öğretme imkanı sunmaktayız. Destekleyici simülasyonlar eğitimlerinin ardından kurslarımız araçla ve trafikle yavaş yavaş tanışmaktadır.

ÇOBAN ÇEŞME SÜRÜCÜ KURSU

   Eğitmenlerimiz, kursiyerlerimizi tam anlamıyla hazırlar ve sona doğru başarılı birer sürücü olmaya yardım etmektedir. Teorik olarak öğrenmesinin ne kadar faydalı olduğunu sabırsız kursiyerlerine anlatmaktadır. Teori olarak sağlam atılan temellerin ardından insan haklarına duyarlı, anlayışlı, trafik adabına göre hareket eden, trafik kurallarına dikkat eden ve pratik de de başarılı sürücüler trafikle buluşmaktadır. Çoban Çeşme Sürücü Kursları sizlere bu imkanları sunmaktadır.  

ÇOBAN ÇEŞME EHLİYET

    Kurslarımızı diğer kurslardan ayıran özellikler bulunmaktadır. Kursiyerlerini her zaman memnun eden, mağduriyet yasamaması için çabalayan Çoban Çeşme Sürücü Kursları farkını gözler önüne sermiştir. Kurslarımız çalışan, kursiyer, araçlar konusundaki farkını da görmemek imkansızdır. Hedefimiz çizgimizi asla bozmadan hep daha duyarlı anlayışlı şoförler kazandırmaktır ve standartlarımızın altına düşmeyerek her daim yenilik peşinde koşmaktır. Bizleri tercih ederek farkındalıkları hissetmek elinizdedir. Bilinçli bireyler olmak için kaliteli eğitim önem teşkil eder.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.