Elmadağ Sürücü Kursları

01.07.2021
647
  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Altunizade / ÜSKÜDAR
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Elmadağ Sürücü Kursları

Ehliyet Almadan Önce Bu Listeye Göz Atın
Araç kullanmak günümüzde neredeyse bir gereklilik haline geldi. Araç kullanmak için yapmanız gereken tek şey ise ehliyet sahibi olmak. Ehliyet almak birçoklarının gözünde çok zahmetli ve göz korkutucu bir süreç gibi gözükebilir ancak sitemizde hazırladığımız liste sayesinde, o süreci sizin için kolaylaştırıyoruz.

Elmadağ sürücü kursları hakkında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgilere şimdi tek tıkla ulaşabilirsiniz. Sizler için tüm sürücü kurslarını tek listede topladık. Listemizden bir tık ile sürücü kurslarının yerini ve iletişim numaralarını, eğitim kalitesini, kursların başlangıç ve bitiş tarihlerini, kurslarda verilen eğitimin içeriğini, fiyatlarını ve daha birçok bilgiyi öğrenebilirsiniz. Bunun için adres adres kurs gezmenize hiç gerek yok. İhtiyacınız olan tüm bilgilere sizi ulaştıracak olan Elmadağ sürücü kurslarılistesi elinizin altın

Elmadağ Sürücü Kursu

Ehliyet almak için yapmanız gereken ilk iş, iyi bir sürücü kursu bulmaktır. Elmadağ sürücü kursları listemizdeki seçenekler arasından kendinize uygun eğitim merkezini bulduktan sonra, kurstaki derslere düzgün bir katılım gösterdiğiniz takdirde ihtiyacınız olacak her türlü bilgiyi öğreneceksiniz. Kurslarda elbette sadece teorik değil uygulamalı sürüş dersleriniz de olacak. Seçtiğiniz kursun yetkin eğitmen kadrosu sizi hayalini kurduğunuz ehliyete kavuşturacak.

Elmadağ Ehliyet

Kursunuz bittikten sonra ehliyet sınavına girmek için başvurunuzu yapacaksınız. Daha sonra da başvurunuzu takip eden tarihte Milli Eğitim Bakanlığı’nın açtığı ehliyet sınavında, kursta öğrendiğiniz bilgilerinizi test edeceksiniz. M, B1, B, A1, A2, F ve G sınıfı ehliyet almak için iki aşamalı bir sınav sizleri bekliyor olacak. Test usulü yapılan yazılı sınavda ilk yardım ve motor konularından soruları cevaplamakta mükellef olacaksınız. Bunun dışında direksiyon sınavında, önceden belirlenen bir güzergâhta direksiyon bilginiz uygulamalı olarak teste tabi tutulacak. A, C1, C, D1, D, BE, CE, C1E, DE ve D1E sınıfı için ehliyet yükseltmek isteyenler ise sadece direksiyon sınavına girecek.

Çubuk sürücü kursları listemizden seçtiğiniz ve daha sonra eğitim aldığınız sürücü kursu sayesinde, sınavları başarı ile verip siz de ehliyet sahibi olacaksınız.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.