Ereğli Sürücü Kursu

  • Firma YetkilisiEreğli Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Ereğli Sürücü Kursu

Ereğli Sürücü Kursu; Kocaeli mahallelerden bir tanesi de Ereğli mahallesidir. Kalabalık sayılabilecek bir nüfusa sahip olan mahallede irili ufaklı mahalle sakinlerinin gereksinimine yanıt verecek yeterlilikte işyerleri vardır. Nitekim Ereğli sürücü kursu olarak hizmet veren yerler de Ereğli mahallesinde yaşayan insanların ehliyet gereksinimleri için kurulan yerlerdir.

Ereğli Sürücü Kursları

Ereğli sürücü kursu olarak çalışan yerler içinde butik bazda olan ve belli başlı ehliyet sınıfları için (A,B sınıfı gibi) ders açan yerler olduğu gibi tüm ehliyet sınıfları için kapsamlı bir biçimde kurs açan yerler de mevcuttur. Kurslar müfredatın öngördüğü bir biçimde açılır. Alanında uzman, sertifikalı Milli Eğitim Bakanlığı eğitimciler derslere girerler. Sürücü kursları farklı gereksinimler göz önüne alınarak hafta için gündüz, hafta içi gece ve hafta sonları düzenlenir.

Ereğli Ehliyet

Ereğli mahallesinde yaşıyor ve burada ehliyet almayı planlıyor iseniz o zaman Ereğli sürücü kursu merkezlerinin adres, telefon, ulaşım bilgileri, hangi alanlarda dersler veriliyor öğrenmek istiyorsanız o zaman en doğru, en güncel bilgilere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.