Esenevler Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Ümraniye/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Esenevler Sürücü Kursları

Sürücü Adayları için Doğru Adres
Günümüzde artık hem günlük hayatlarınızda hem de iş hayatlarınızda araç sürme isteği oldukça artmış bulunmaktadır. Sağladığı rahatlık ve kolaylığın yanında araç sürme için gereken ehliyet sınavları oldukça meşakkatli bulunmaktadır. Sürücü adayları sınavın verdiği stres ile birlikte kendilerine kaliteli ve verimli sonuç alabileceği bir eğitim yeri bulmaları gerekmektedir. Ümraniye Esenevler Sürücü Kursları bunun için doğru adrestir. Kursumuz sürücü adaylarımızın rahatlığını ve göze hitabını düşünerek teknolojik donanımların olduğu sınıflara sahiptir. Sürücü adaylarımız için de hazırlanan müfredata uygun eğitim sistemi uzman ve tecrübeli kadromuz sayesinde oldukça verimli anlatılmaktadır.

Esenevler Sürücü Kurslu

Kalitemizi belli ettiğimiz bu alanda diğer isimlere göre oldukça tercih edilmekteyiz. Eğitmenlerimizle sağladığımız güven duygusu ve ideal eğitimimizle sürücü adaylarımızın başarısı gün geçtikçe artmaktadır. Kurs olarak başarı ölçütlerimize grafik olarak bakarsak her dönem ivmeli bir artış görmekteyiz. Başarılarımızın nedeni en başta profesyonel eğitmenlerimize sahip olmamız ve tüm çalışanlarımızın işlerini benimsemesi ve güler yüzlülükle, keyifle çalışmamız olmaktadır. Sürücü adaylarımızın memnuniyeti için sürekli kendini geliştiren kursumuz olarak ideal eğitimde her zaman hizmetinizdeyiz.

Esenevler Ehliyet

Kursumuzda ders saatleri olarak kursiyerlerimizin tercihlerine göre esnek gün ve saatler sunmaktayız. Teorik ve uygulama dersleri olmak üzere derslerimiz mevcuttur. İhtiyaca göre özellikle direksiyon derslerinde artış yapabilmekteyiz. Ayrıca ekonomik fiyatlarımız bulunmaktadır. Esenevler Sürücü Kursları sizlere yardımcı olabilmek adına her zaman yanınızda olmakta ve bunun için kendini geliştirmektedir. Kursumuza gelerek veya bizlere telefonla ulaşarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.