Esenler Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Altunizade / ÜSKÜDAR
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
  Whatsapp İletişim
  Firmayı ara
  Firmaya Mesaj Gönder

  Esenler Sürücü Kursları

  Esenler Sürücü Kursları Direksiyon Dersleri
  Esenler sürücü kursları içerisine yer alan sürücü kursumuz Milli Eğitim Müdürlüğünden gerekli olan sertifikaları almış ve deneyimli öğretmenler ile çalışarak otomatik ve manuel vitesli son model araçlar ile sizlere özel direksiyon dersleri vermektedir. Araçlarımız son model araçlar olup, eğitim sırasında sorun çıkartmayacak şekilde bakımları yapılan araçlardır. Bu konuda tecrübeli ve gerekli öğretici belgelerine sahip hocalarımız da alanlarında en profesyonel eğitimi sizlere sunarlar. Her adayın algılaması ve yeteneği farklı olduğundan dolayı öğretmenler, her adaya özel davranmaktadır. Almış olduğunuz ders saati sizlerin yeteneğinize ve algılamanıza bağlı olarak değişebilir. Öğrencilerimize ortalama olarak 8 ile 10 ders arasında eğitmekteyiz. Teorikte olan bilgiler için sınıfta projeksiyon ile görsel anlamda eğitimi sizlere sunuyoruz. Alacağınız dersler ile ne kadar süre boyunca eğitime ihtiyacınız olduğunu sizler de anlayacak ve belirli bir program dâhilinde eğitimleri sürdüreceksiniz.

  Esenler Sürücü Kursu

  Esenler Sürücü Kursu
  Eğitimizin uygulama olan kısmında, hafta içi veya hafta sonu yani öğrencilerin müsait oldukları program dâhilinde, trafik içerisinde sistematik ve birebir olarak ders verilmektedir. Ortalama olarak derslerimiz bir saate yakın sürer. Vermiş olduğumuz eğitimler sizlerin memnun ve mutlu olması tasarlanmış, kendinizi güvende hissetmeniz için gerekli olan her şey düşünülmüştür. Trafikte sizlere yalnızca sürücü olmayı değil, bilinçli ve eğitimli bir sürücü olmayı öğretmekteyiz. Esenler sürücü kursları arasında sizlere tüm bu profesyonel eğitimi en uygun fiyatlar dâhilinde veriyoruz. Bütçe dostu davranan firmamız sizlere zorluk çıkartmaz ve kolay ödeme seçenekleri ile en kısa sürede eğitimlerinizden başarılı olmanızı sağlar.

  Esenler Ehliyet

  Esenler Sürücü Kursları SRC Belgesi Verenler
  Esenler sürücü kursları arasında yer alan firmamızdan SRC belgesi de alabilirsiniz. SRC belgesi ticari araç kullanmakta olan kişiler tarafından alınmaktadır. Bu belgeye sahip olan sürücüler minibüs, kamyonet, panelvan, kamyon, çekici, otobüs vb. ticari araçları kullanabilirler. SRC belgesinin açılımı mesleki yeterlilik belgesidir. İnsan, kargo ve eşya taşımacılığı yapacak olan sürücülerin bu belgeyi alması şarttır. Aksi takdirde trafiğe çıkamazlar, çıktıkları takdirde de kendilerine cezai işlem uygulanmaktadır.

  Click to rate this post!
  [Total: 0 Average: 0]
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.