Esenler Sürücü Kursları

01.07.2021
801
  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Altunizade / ÜSKÜDAR
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Esenler Sürücü Kursları

Esenler Sürücü Kursları Direksiyon Dersleri
Esenler sürücü kursları içerisine yer alan sürücü kursumuz Milli Eğitim Müdürlüğünden gerekli olan sertifikaları almış ve deneyimli öğretmenler ile çalışarak otomatik ve manuel vitesli son model araçlar ile sizlere özel direksiyon dersleri vermektedir. Araçlarımız son model araçlar olup, eğitim sırasında sorun çıkartmayacak şekilde bakımları yapılan araçlardır. Bu konuda tecrübeli ve gerekli öğretici belgelerine sahip hocalarımız da alanlarında en profesyonel eğitimi sizlere sunarlar. Her adayın algılaması ve yeteneği farklı olduğundan dolayı öğretmenler, her adaya özel davranmaktadır. Almış olduğunuz ders saati sizlerin yeteneğinize ve algılamanıza bağlı olarak değişebilir. Öğrencilerimize ortalama olarak 8 ile 10 ders arasında eğitmekteyiz. Teorikte olan bilgiler için sınıfta projeksiyon ile görsel anlamda eğitimi sizlere sunuyoruz. Alacağınız dersler ile ne kadar süre boyunca eğitime ihtiyacınız olduğunu sizler de anlayacak ve belirli bir program dâhilinde eğitimleri sürdüreceksiniz.

Esenler Sürücü Kursu

Esenler Sürücü Kursu
Eğitimizin uygulama olan kısmında, hafta içi veya hafta sonu yani öğrencilerin müsait oldukları program dâhilinde, trafik içerisinde sistematik ve birebir olarak ders verilmektedir. Ortalama olarak derslerimiz bir saate yakın sürer. Vermiş olduğumuz eğitimler sizlerin memnun ve mutlu olması tasarlanmış, kendinizi güvende hissetmeniz için gerekli olan her şey düşünülmüştür. Trafikte sizlere yalnızca sürücü olmayı değil, bilinçli ve eğitimli bir sürücü olmayı öğretmekteyiz. Esenler sürücü kursları arasında sizlere tüm bu profesyonel eğitimi en uygun fiyatlar dâhilinde veriyoruz. Bütçe dostu davranan firmamız sizlere zorluk çıkartmaz ve kolay ödeme seçenekleri ile en kısa sürede eğitimlerinizden başarılı olmanızı sağlar.

Esenler Ehliyet

Esenler Sürücü Kursları SRC Belgesi Verenler
Esenler sürücü kursları arasında yer alan firmamızdan SRC belgesi de alabilirsiniz. SRC belgesi ticari araç kullanmakta olan kişiler tarafından alınmaktadır. Bu belgeye sahip olan sürücüler minibüs, kamyonet, panelvan, kamyon, çekici, otobüs vb. ticari araçları kullanabilirler. SRC belgesinin açılımı mesleki yeterlilik belgesidir. İnsan, kargo ve eşya taşımacılığı yapacak olan sürücülerin bu belgeyi alması şarttır. Aksi takdirde trafiğe çıkamazlar, çıktıkları takdirde de kendilerine cezai işlem uygulanmaktadır.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.