Esentepe Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Kartal/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Esentepe Sürücü Kursları

Kartal Esentepe Sürücü Kursları
Günümüzde her tipten araç trafikte yer almakla birlikte bu farklı özellikte araçların kullanımları için mutlaka aracı temsil eden sınıfta bir ehliyete sahip olunması gereklidir. Her ne kadar otomobil tipi araçların kullanımı nispeten kolay olsa da özellikle vinç, tır, otobüs ve benzeri mesleki araçların kullanımına ilişkin Kartal Esentepe sürücü kursları olarak farklı tip araçlar ve alanında uzman öğretici kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Bu noktada her sınıf ehliyet sınavına hazırlık için son teknoloji ekipmanlar ve o sınıfa uygun son model araçlar kullanmaktayız.

Esentepe Sürücü Kursu

Özellikle sık kullanılan araçlardan başlanırsa otomobil, motosiklet, minibüs, otobüs, tır ve vinç benzeri ağır araçların trafiğe çıkabilmesi, yasal kullanımı için gerekli olan unsurlardan birisi de bu araçlara yönelik ehliyet sınavlarından olumlu sonuç alınmasıdır. Bu noktada firmamız her türlü araca yönelik kullanım, uygulama ve ehliyet sınavına yönelik olanaklar sağlamaktadır. Özellikle iş başvurularında istenilen bir özellik olan ehliyet faktörü için siz de firmamızı tercih ederek mesleki yeterliliği sağlayabilirsiniz.

Esentepe Ehliyet

Sürücü adaylarının özellikle kışın, yada çok sıcaklarda, otomatik ya da düze viteste ne gibi incelikler ile araçlarını güvenli bir şekilde süreceklerine dair eğitimlerin hepsi Esentepe sürücü kursları tarafından deneyimli eğitmenler ile verilmekte olup adayların hem ehliyet hem de normal sürüş alışkanlıklarına yönelik detaylı ve incelikli eğitimler de yine uzman sürücülerimiz tarafından öğretilmektedir.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.