ETİLER SÜRÜCÜ KURSLARI

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Beşiktaş / İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

ETİLER SÜRÜCÜ KURSLARI

Zaman içerisinde markalaşarak devleşen kurslarımızın namı günden güne duyuldukça talep artmaktadır. Talep artışına karşılık vererek bir çok semtte hizmet sunarak talepleri karşılamayı arzuladık. Sayılar arttıkça kalitemiz de artmalıydı ve bu bizim ilk hedefimizdi ve biz Etiler Sürücü Kurslarında olduğu gibi kalitemizden ödün vermedik.  Eğitim ahlakımız her zaman kursiyerlerimizi insani değerlere sahip çıkan, bilinçli ve duyarlı sürücüler yetiştirmektir. Sınav odaklı verdiğimiz eğitimlerde başarı oranlarımız çok yüksektir. İlk seferde başarı garantili eğitim vermekteyiz. Milli Eğitim Bakanlığı sınav sistemine birebir uyumlu sınav çizelgemiz bulunmaktadır.

ETİLER SÜRÜCÜ KURSU

İlk olarak Etiler Sürücü Kurslarına kayıt için almak istediğiniz ehliyet sınıfına göre gereken yaşı doldurmak.  Daha sonra yine ehliyet sınıfına göre deneyim gerektirmektedir. Eğitim düzeyi şartı da ehliyet almak için gerekmektedir. Kurslarımıza kayıt için giderken 1 adet biyometrik fotoğraf, kimlik kartınız, öğrenim düzeyini gösteren belge ve sağlık raporunuz yeterli olacaktır.

ETİLER EHLİYET

Bakanlık yasalarına uygun verdiğimiz eğitim sayesinde Etiler Sürücü Kursu başarı oranları da maksimum seviyeye ulaşmaktadır. Derslerimize sınav uyumlu kitapçıklarımız ile başlamaktadır. Konusunda uzman hocalar tarafından trafik ve çevre bilgisi, ilk yardım bilgisi, motor ve araç teknikleri dersleri verilmektedir. Yazılı sınava tabi tutulan kursiyerler 70 puan üstü aldığı taktirde direksiyon derslerine girmeye başlar. Yasal hakları olan direksiyon derslerinin ardından kursiyerlerimiz direksiyon sınavına girmektedir.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 1 Ortalama: 4]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.