Etiler Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Beşiktaş/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
  Whatsapp İletişim
  Firmayı ara
  Firmaya Mesaj Gönder

  Etiler Sürücü Kursları

  Beşiktaş Etiler Sürücü Kursları
  Ehliyet almak isteyen sürücü adaylarına en iyi hizmeti vermek üzere hizmetlerimizi geliştirmekteyiz. Bu doğrultuda yetkin bir kadroyla birlikte çalışmaktayız. Beşiktaş Etiler sürücü kursları açısından donanımlı bir eğitim vermekteyiz. Sadece teorik anlamda değil, pratik anlamda da gerekli eğitimleri sunarak ehliyet almak isteyen adaylara araç kullanımına dair önemli pratikler kazandırmaktayız.

  Etiler Sürücü Kursu

  Etiler sürücü kursları kapsamında alacağınız hizmetlerde ehliyet sınavı hakkında sahip olmanız gereken tüm bilgilere donanımlı kadromuz aracılığıyla edinebilirsiniz. Bununla da sınırlı kalmayıp ehliyet alımı sonrası trafik içerisinde dikkat etmeniz gereken püf noktaları da verdiğimiz eğitimlerle edinebilir, böylece özgüven içerisinde trafikte araç kullanımını sağlayabilirsiniz.

  Teorik ve pratik dersler sonucunda ehliyet sınavına girecek olan adaylar, araç kullanımı açısından yetkin bilgilere sahip olmaktadır. Sürücü kursları kapsamında verilen hizmetlerde adayların eğitimi boyunca yanında bulunarak doğrudan eğitim hizmeti verilmektedir.

  En Uygun Fiyatlarla Kaliteli Sürücü Kursu Hizmeti

  Donanımlı ekibimizle birlikte verdiğimiz sürücü kurslarında adaylarımızın her anlamda memnun olması için çalışmaktayız. Bu doğrultuda kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Ehliyet almak isteyen adayların her daim yanında olan ve kurs boyunca her türlü olanaktan yararlanmasına imkan veren anlayışımızı ekonomik fiyatlarla sunmaktayız. Bu açıdan adayların ehliyet alma süreçlerinde yetkin bir eğitim vermenin yanı sıra uygun fiyatlarla da ekonomik anlamda kolaylık sağlama amacı içerisindeyiz.

  Click to rate this post!
  [Total: 0 Average: 0]
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.