Eyüp Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : İstanbul / Eyüp
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
  Whatsapp İletişim
  Firmayı ara
  Firmaya Mesaj Gönder

  Eyüp Sürücü Kursları

  Eyüp Sürücü Kursları
  Eyüp Sürücü Kursları; İnsan faktörlerinin maksimum etkisi olan sürücülüğün en sağlam temeli Eyüp Sürücü Kursları sayesinde atılmaktadır. Kurslarımız başarı ve memnuniyet oranı tavan yapmış ve denetimlerden hep olumlu sonuç almıştır. Yasa ve yönetmeliklere uyarak çalışmalarını sürdüren kurslarımız Milli Eğitim Bakanlığı çizgisinden çıkmadan faaliyetlerini kurallara uygun olarak sürdürmektedir. Bilinçli sürücüler yetiştirirken eğitmenlerimizin ilk uyarısı risk alma eğilimine yönelmemenin hayat kurtaran önem arz ettiğini kursiyerlerine anlatmasıdır. Çünkü sürücüler de risk alma eğilimi arttıkça kaza riski de aynı oranda artmaktadır.

  Eyüp Sürücü Kursu

  Eyüp Sürücü Kursu
  Güvenli Sürüş Kazandırma Desteği Eyüp Sürücü Kursları her aşamasında kursiyerlere destek verirken güvenli sürüş yeteneğini de kursiyerlerine vermektedir. Çünkü güvenli sürüş trafikte önemli bir konudur hem sürücüyü hem de trafiği kullanan diğer sürücülere ve yayalara yaşamsal önem arz etmektedir. Kursumuzun verdiği eğitimler ışığında sürücülerimiz olası bir kazaya karışma gibi bir tehlikeyi önceden fark eder bu olayları yaşatmama bilincinde hareket eder. Verilen eğitimler psikolojik olarak da refleks haline gelmektedir. Dikkat yoğunluğu fazla ve trafikte hızlı düşünerek sağlam kararlar veren bilinçli şoförler yetiştirerek trafikle buluşturuyoruz.

  Eyüp Ehliyet

  Eyüp Ehliyet
  Gereken Evraklar ve Şartlar İlk olarak Eyüp Sürücü Kurslarına kayıt için almak istediğiniz ehliyet sınıfına göre gereken yaşı doldurmak. Daha sonra yine ehliyet sınıfına göre deneyim gerektirmektedir. Eğitim düzeyi şartı da ehliyet almak için gerekmektedir. Kurslarımıza kayıt için giderken 1 adet biyometrik fotoğraf, kimlik kartınız, öğrenim düzeyini gösteren belge ve sağlık raporunuz yeterli olacaktır.

  Click to rate this post!
  [Total: 0 Average: 0]
  Ziyaretçi Yorumları (2)