Fikirtepe sürücü kursları

  • Firma YetkilisiFikirtepe sürücü kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Fikirtepe sürücü kursları

Profesyonel Sürücü Eğitimi İçin Kadıköy Fikirtepe Sürücü Kursları
Nüfus artışına paralel olarak trafikte artan araç ve sürücü sayısı ne yazık ki istenmeyen kazaları da beraberinde getirebilmektedir. Bu sebeple trafiğe çıkan her sürücünün donanımlı ve dikkatli birer sürücü olması büyük önem arz etmektedir. İşte bu noktada Kadıköy Fikirtepe sürücü kurslarıiçinde önem arz eden firmamız,size profesyonel bir sürüş eğitimi sunarak hem ehliyet sahibi olmanızı sağlıyor, hem de trafikte dikkatli birer sürücü olarak yerinizi almanıza imkân veriyor.

Fikirtepe sürücü kursu

İşinin ehli öğreticilerimizle, verdiğimiz eğitimi önemsiyor ve sizleri en iyi şekilde hazırlamayı hedefliyoruz. Her geçen gün değişen ve kalabalıklaşan metropol koşullarında sizlere trafikte karşılaşabileceğiniz her türlü sorunda rehberlik edecek bilgiler sunarak, her açıdan kaliteli bir eğitim veriyoruz. Fikirtepe sürücü kursları içinde yer alan kursumuzda ehliyet sınavında öğrencilerimize yüksek başarı oranı vadediyoruz. Yazılı sınav konularına dair en küçük ayrıntıyı dair sizlerle paylaşırken, direksiyon eğitiminde de gerçek hayatta karşılaşabileceğiniz birçok durumda nasıl bir sürüş tekniği kullanmanız gerektiğine dair ipuçlarını da sizlere öğretiyoruz.

Fikirtepe Ehliyet

Sürücü eğitiminde Kadıköy ilçesinde kalite hizmetin adresi olan sürücü kurslarımızda haftanın çeşitli gün ve saatlerinde eğitim verilmektedir. Her keseye uygun ödeme koşulları da mevcuttur. Size uygun eğitim gün ve saati ile kurs fiyatlarını öğrenebilmek için sitemize bakabilir ya da telefonla arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.