Fikirtepe sürücü kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Kadıköy/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Fikirtepe sürücü kursları

Profesyonel Sürücü Eğitimi İçin Kadıköy Fikirtepe Sürücü Kursları
Nüfus artışına paralel olarak trafikte artan araç ve sürücü sayısı ne yazık ki istenmeyen kazaları da beraberinde getirebilmektedir. Bu sebeple trafiğe çıkan her sürücünün donanımlı ve dikkatli birer sürücü olması büyük önem arz etmektedir. İşte bu noktada Kadıköy Fikirtepe sürücü kurslarıiçinde önem arz eden firmamız,size profesyonel bir sürüş eğitimi sunarak hem ehliyet sahibi olmanızı sağlıyor, hem de trafikte dikkatli birer sürücü olarak yerinizi almanıza imkân veriyor.

Fikirtepe sürücü kursu

İşinin ehli öğreticilerimizle, verdiğimiz eğitimi önemsiyor ve sizleri en iyi şekilde hazırlamayı hedefliyoruz. Her geçen gün değişen ve kalabalıklaşan metropol koşullarında sizlere trafikte karşılaşabileceğiniz her türlü sorunda rehberlik edecek bilgiler sunarak, her açıdan kaliteli bir eğitim veriyoruz. Fikirtepe sürücü kursları içinde yer alan kursumuzda ehliyet sınavında öğrencilerimize yüksek başarı oranı vadediyoruz. Yazılı sınav konularına dair en küçük ayrıntıyı dair sizlerle paylaşırken, direksiyon eğitiminde de gerçek hayatta karşılaşabileceğiniz birçok durumda nasıl bir sürüş tekniği kullanmanız gerektiğine dair ipuçlarını da sizlere öğretiyoruz.

Fikirtepe Ehliyet

Sürücü eğitiminde Kadıköy ilçesinde kalite hizmetin adresi olan sürücü kurslarımızda haftanın çeşitli gün ve saatlerinde eğitim verilmektedir. Her keseye uygun ödeme koşulları da mevcuttur. Size uygun eğitim gün ve saati ile kurs fiyatlarını öğrenebilmek için sitemize bakabilir ya da telefonla arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.