G Sınıfı ehliyet

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

G Sınıfı Ehliyet

G Sınıfı ehliyet; Ehliyetler kendi içinde farklı araç türleri için farklı harfler ile adlandırılıyor. Onlardan bir tanesi de G sınıfı ehliyet olarak adlandırılan ehliyet türüdür ve bambaşka tematik olarak adlandırılabilecek olan bir ehliyet türüdür.

G Sınıfı Sürücü Kursları

G sınıfı ehliyet iş makinesi kullanacak olan kişilerin alması gereken ehliyet türüdür. Bu ehliyet Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış bulunan iş makinesi kursları tarafından eğitime devam eden ve eğitim sonunda girdiği sınavda başarılı olan kursiyerlere verilir. Burada bilinmesi gereken en temel husus her iş makinesi kursunun bu alanda yetkilendirilmediği ve sadece kurs verdiği biçimindedir.  O yüzden G sınıfı ehliyet alacaklar ehliyet veren kurs merkezlerine giderek ehliyet alabilirler.

G sınıfı ehliyet almanın belli başlı bazı kuralları vardır. Bunlar şunlardır: Öncelikle olarak 18 yaşını tamamlamış olmak gerekir. En az ilkokul mezunu olunması gerekir.  Sağlık açısından iş makinesi kullanmaya engel teşkil eden bir durumun olmaması ve sabıka kaydının temiz olması gerekir. Siz de böylesi bir ehliyet alacaksanız sitemiz üzerinden bu alanda tüm bilgilere hızlı bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.