GAYRETTEPE SÜRÜCÜ KURSLARI

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Beşiktaş/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

GAYRETTEPE SÜRÜCÜ KURSLARI

    Bir sürücü kursunda ne arayacaksınız tüm özellikleri bulmanın en kolay ve en pratik yolu Gayrettepe Sürücü Kurslarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Amacımız sizlerin değerli vakitlerini daha fazla gereksiz yere harcamanıza mani olmak, işinizi kolaylaştırmaktır. Bizler kriterlerinize, bütçenize, ve ikametinize yakın kursları önünüze sermekteyiz. Kurslarımız kalite standartlarına uygun olup yeniliklere her zaman ayak uydurmaktadır. Başarılı eğitmen kadromuz ve son model araçlar ile milli eğitim gerekçelerine ayak uydurarak hizmet vermektedir. Başarılarımız tesadüf ederi olmayıp büyük bir azmin sonucunca edinilmiş gurur haline gelmiştir.

   Şartlar Nelerdir?

    Kurslarımız insani değerlere sahip çıkarak ve kursiyerlerine bu insani değerleri en önemli kural olarak anlatarak trafik kurallarını bilen, saygılı ve bilinçli sürücüler yetiştirmekteyiz. Ehliyet almak için ilk olarak ehliyet grubuna göre istenilen yaşı doldurmak gerekir. Eğitim düzeyi şartı vardır ve en az ilk okul diploması istenmektedir. Gayrettepe Kahveci Sürücü Kurslarına gelirken yanınızda olması gerekenler: Bir adet biyometrik fotoğraf, Kimlik kartınız, Öğrenim düzeyini gösteren belge, Sağlık raporu.

   Geri Dönüşler

   Gayrettepe Sürücü Kursları yapığı araştırmalar ışığında derslere başlayan kursiyerimiz aldığı eğitimlerden dolayı maksimum memnuniyet ve gülen yüzler ile olumlu geri dönüşler almaktayız. Gülen yüzler ve olumlu yorumlar bizleri daha fazla motive etmektedir.  Olumlu geri dönüşler sayesinde daha emin daha kararlı bir şekilde hep daha fazla pozitif geri dönüşler almak için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 1 Ortalama: 3]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.