Gayrettepe Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Beşiktaş / İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Gayrettepe Sürücü Kursları

Beşiktaş Gayrettepe Sürücü Kursları
Ehliyet sahibi olmak isteyen adaylara Beşiktaş Gayrettepe sürücü kursları kapsamında teorik ve pratik alanlarda kaliteli eğitim hizmeti sunmaktayız. Bu açıdan farklı alanlarda verilen eğitim sonrasında sadece ehliyet sınavı çerçevesinde değil, pratik yaşam içerisinde de yetkin araç kullanımını mümkün kılmaktayız. Ehliyet sınavı hakkında bilinmesi gereken tüm detayların yanında trafik içerisinde de dikkat edilmesi gereken püf noktaları verilen eğitimle birlikte adaylarla paylaşmaktayız.

Gayrettepe Sürücü Kursu

Gayrettepe sürücü kursları kapsamında ehliyet sınavına hazırlanmakta olan adaylara teorik ve pratik alanda verilen eğitimlerde modern eğitim anlayışını benimsemekteyiz. Modern eğitim sayesinde adayların araç kullanımını hakkında yetkinliğini sağlamaktayız. Bununla birlikte kolay ve akılda kalıcı öğrenimi de mümkün kılarak modern eğitimin sağladığı materyallerden her anlamda yararlanmaktayız. Bu eğitimi ise deneyimli eğitimcilerimizle birlikte gerçekleştirmekteyiz. Araç kullanımı ve ehliyet sınavı hakkında donanımlı olan eğitimcilerimiz, adayların eğitimi boyunca her anlamda yanında bulunmaktadır. Pratik dersler içerisindeki test sürüşlerinde kullandığımız araçlarla, adaylara kolaylık sağlamanın yanı sıra yetkin eğitimcilerimizle birlikte sürüş anında dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında bilgilendirme yaparak modern eğitim sağlamaktayız.

Gayrettepe Ehliyet

Adaylara sağladığımız modern eğitimi uygun fiyatlara sunmaktayız. Bu açıdan değerlendirildiğinde araç kullanımı hakkında alanında yetkin eğitimcilerle verdiğimiz hizmetlerimizi ekonomik fiyatlarla ehliyet almak isteyen adaylara sunarak her açıdan kaliteli eğitimi mümkün kılmaktayız.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.