Güllübağlar Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Pendik / İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
  Whatsapp İletişim
  Firmayı ara
  Firmaya Mesaj Gönder

  Güllübağlar Sürücü Kursları

  Biliyoruz ki en temel gereksinimlerden biri haline geldi araç kullanımı. İnsanın kafasına estiğinde saatin kaç olduğuna bakmaksızın ulaşım özgürlüğünü kullanabilmesi kadar güzel daha ne olabilir ki. Her an sağladığı hareket etme imkanıyla, konforlu bir şekilde ulaşım sağlaması gibi sebeplerle araç kullanımı giderek artmıştır. Bu kriterlere ek olarak otomatik vitesli araçların kullanımının yaygınlaşmaya başlanmasıyla Türk kadınları da trafikte varlıklarını çoğaltmaya başladılar. Türkiye’de kadınlı erkekli, 18 yaşını aşmış, en az ilköğretim mezunu olan herkes sürücü olabilmeye aday kişilerdir. Peki,Pendik’e, hizmete başladığı günden bu yana sunduğu kaliteli hizmet dolayısıylaelit çerçevede hizmet sunumu anlayışını katan; verdiği eğitimler ile olsun, başarılı kursiyerleri ile olsun kendi tanıtımını reklamlara gerek kalmadan doğrudan yapan Pendik Güllübağlar Sürücü Kursları kayıt için sizden ne istiyor?

  Kayıt Olurken

  Güllübağlar SürüsKurılar kayıt aşamasında e-devletten kolaylıkla sağlayabileceğiniz birkaç evrak ve fotoğraf istiyor. İşte tek tek o evraklar;

  1) Sürücü Kursuna Kayıt Anında getirilmesi Gerekli Olan Evraklar

  Nüfus Cüzdanı fotokopisi
  Biometrik fotoğraf (2 adet)
  Diploma Fotokopisi
  Sağlık Raporu

  2) Kursta Doldurulan Evraklar

  Müracaat Formu
  Adres Beyan Formu
  İmza Beyan Formu
  Sabıka Beyan formu
  Kurs Sözleşme Formu
  Kayıt Ücreti

  Tüm evraklar tamamlandıktan sonra geriye sadece bir ay boyunca devamlı olarak teori derslerine katılmanız, sonrasında gireceğiniz yazılı sınavdan da geçerli notu almanız kalıyor. Direksiyon eğitimlerinin hemen sonrasında gerçekleştirilen direksiyon mülakatını da başarı ile vermeniz esasında motorlu taşıtlar sürücü sertifikasını almaya hak kazanırsınız.

  Click to rate this post!
  [Total: 0 Average: 0]
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.