Güllübağlar Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Pendik / İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Güllübağlar Sürücü Kursları

Biliyoruz ki en temel gereksinimlerden biri haline geldi araç kullanımı. İnsanın kafasına estiğinde saatin kaç olduğuna bakmaksızın ulaşım özgürlüğünü kullanabilmesi kadar güzel daha ne olabilir ki. Her an sağladığı hareket etme imkanıyla, konforlu bir şekilde ulaşım sağlaması gibi sebeplerle araç kullanımı giderek artmıştır. Bu kriterlere ek olarak otomatik vitesli araçların kullanımının yaygınlaşmaya başlanmasıyla Türk kadınları da trafikte varlıklarını çoğaltmaya başladılar. Türkiye’de kadınlı erkekli, 18 yaşını aşmış, en az ilköğretim mezunu olan herkes sürücü olabilmeye aday kişilerdir. Peki,Pendik’e, hizmete başladığı günden bu yana sunduğu kaliteli hizmet dolayısıylaelit çerçevede hizmet sunumu anlayışını katan; verdiği eğitimler ile olsun, başarılı kursiyerleri ile olsun kendi tanıtımını reklamlara gerek kalmadan doğrudan yapan Pendik Güllübağlar Sürücü Kursları kayıt için sizden ne istiyor?

Kayıt Olurken

Güllübağlar SürüsKurılar kayıt aşamasında e-devletten kolaylıkla sağlayabileceğiniz birkaç evrak ve fotoğraf istiyor. İşte tek tek o evraklar;

1) Sürücü Kursuna Kayıt Anında getirilmesi Gerekli Olan Evraklar

Nüfus Cüzdanı fotokopisi
Biometrik fotoğraf (2 adet)
Diploma Fotokopisi
Sağlık Raporu

2) Kursta Doldurulan Evraklar

Müracaat Formu
Adres Beyan Formu
İmza Beyan Formu
Sabıka Beyan formu
Kurs Sözleşme Formu
Kayıt Ücreti

Tüm evraklar tamamlandıktan sonra geriye sadece bir ay boyunca devamlı olarak teori derslerine katılmanız, sonrasında gireceğiniz yazılı sınavdan da geçerli notu almanız kalıyor. Direksiyon eğitimlerinin hemen sonrasında gerçekleştirilen direksiyon mülakatını da başarı ile vermeniz esasında motorlu taşıtlar sürücü sertifikasını almaya hak kazanırsınız.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.