Güzelyalı Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Pendik/İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Güzelyalı Sürücü Kursları

Bizimle Profesyonelleşmeye Var Mısınız?
Hayatı kolaylaştıran en temel araçların başında gelmektedir otomobiller. Peki, onları kullanmak doğaçlama mı? Doğuştan mı? Düşündünüz mü hiç? Tabi ki de değil. Baktığınızda gözle gördüğünüz sürücü sayısının bu kadar çok olması sizleri yanıltmasın. Çünkü tekrar tekrar aldığı halde eğitimini başarıyla tamamlayamayan birçok sürücü adayı vardır. Burada sürücü adayının potansiyeli çok önemlidir. Ancak bilinmelidir ki sürücü adayının potansiyeli kadar elbette tercih ettiği sürücü kursunun payı da çoktur.

Güzelyalı Sürücü Kursu

Trafiğe çıkıldığında, yeterli ve donanımlı bir sürücü olabilmek için ilk şart kursiyerlerin kurs süresince hassasiyetle ve büyük dikkatle,özverili olarak çalışmasıdır. Kurumların üzerine düşen görev ise, kursiyerlerin özverili çalışmasını destekleyen nitelikte, kaliteli, donanımlı ve anlaşılır bir eğitim olanağı sunmaktır. Kurslardan öğrenilen tüm bilgiler sürücü adaylarının trafikte sağduyulu, bilinçli ve kendinden emin bir tavırla sürüş sağlamalarını gerçekleştirecektir. Tüm bu kıstaslar düşünüldüğünde üzerine düşen büyük sorumluluğun farkında olan kurumumuz Pendik Güzelyalı Sürücü Kurslarıverdiği eğitimler ile kursiyerlerini donanımlı sürücüler olarak yetiştirmektedir.

Güzelyalı Ehliyet

Alanında uzman olan eğitmenlerimiz ile kursiyerlerimizi sınavlara hazırlıyor, kursiyerlerimize zor gelen noktaları yalın bir dil kullanarak kolaylaştırıyoruz. Güzelyalı Sürücü Kursları sürüş problemlerin aşılmasında da büyük emek harcıyor vebu problemleri mümkün olduğunca çözüme kavuşturuyor. Kurumumuzun köklülüğünü, kurslarımız hakkında ve kayıt işlemleri hakkında, müfredat hakkında ihtiyaç duyduğunuz pek çok bilgiyi kurumumuzun internet sitesini inceleyerek ulaşabilirsiniz. Canlı destek talebinde bulunarak da, bilgi almak istediğiniz her husus için kurumumuza ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.