Habibler Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Sultangazi / İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Habibler Sürücü Kursları

Sultangazi Habibler Sürücü Kursları
Trafiğe özel araçları ile çıkmak isteyenlerin öncelikle araca uygun bir ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. Bu ehliyetlerin kazanılması için de Sultangazi Habibler sürücü kursları olmak üzere uygulamalı ve teori dersleri verilmekte ve ehliyet sınavına adaylar hazırlanmaktadır. Sadece ehliyet sınavlarına yönelik değil aynı zamanda daha iyi araba kullanmak için de özel dersler verilmekte olup yanında ehliyet sınavına dair birçok bilgi ve tecrübe sürücü adayanlarına alanında uzman eğitmenlerce verilmektedir.

Habibler Sürücü Kursu

Sürücü kurslarımız tarafından çeşitli amaçlar doğrultusunda birçok farklı eğitim verilmektedir. Eğitimlerde uygulama hocalarımız tarafından direksiyon ve sürüş dersleri, yazılı ehliyet sınavına yönelik teorik dersler, ehliyet sınavında yönelik güzergahta birebir sürüş eğitimi gibi özel eğitimler verilmektedir. Aynı zamanda sürücü adaylarına sürüş tekniklerinin incelikleri ile otomatik ve düz vites araç kullanımına yönelik uygulamalar da yaptırılmaktadır.

Habibler Ehliyet

Sürücü adaylarına yönelik kapsamlı araç kullanımı, teori dersleri ile birlikte daha birçok konuda detaylı ve teknik bilgiler ile eğitim verilmektedir. Bu sebeple tüm ince ayrıntılar ile en iyi araç kullanımı, direksiyon kullanımı ile birlikte teorik olan, ilk yardım, motor ve benzeri dersler de en iyi şekilde Habibler sürücü kursları tarafından en iyi eğitmenlerce verilmektedir. Bunun yanı sıra en iyi fiyat imkânını da sürücü adaylarına sunmaktadır. Bu sayede adaylar kolay ve rahat bir şekilde araç kullanımına sahip olurlar.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.