Habibler Sürücü Kursları

  • Firma YetkilisiHabibler Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Habibler Sürücü Kursları

Sultangazi Habibler Sürücü Kursları
Trafiğe özel araçları ile çıkmak isteyenlerin öncelikle araca uygun bir ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. Bu ehliyetlerin kazanılması için de Sultangazi Habibler sürücü kursları olmak üzere uygulamalı ve teori dersleri verilmekte ve ehliyet sınavına adaylar hazırlanmaktadır. Sadece ehliyet sınavlarına yönelik değil aynı zamanda daha iyi araba kullanmak için de özel dersler verilmekte olup yanında ehliyet sınavına dair birçok bilgi ve tecrübe sürücü adayanlarına alanında uzman eğitmenlerce verilmektedir.

Habibler Sürücü Kursu

Sürücü kurslarımız tarafından çeşitli amaçlar doğrultusunda birçok farklı eğitim verilmektedir. Eğitimlerde uygulama hocalarımız tarafından direksiyon ve sürüş dersleri, yazılı ehliyet sınavına yönelik teorik dersler, ehliyet sınavında yönelik güzergahta birebir sürüş eğitimi gibi özel eğitimler verilmektedir. Aynı zamanda sürücü adaylarına sürüş tekniklerinin incelikleri ile otomatik ve düz vites araç kullanımına yönelik uygulamalar da yaptırılmaktadır.

Habibler Ehliyet

Sürücü adaylarına yönelik kapsamlı araç kullanımı, teori dersleri ile birlikte daha birçok konuda detaylı ve teknik bilgiler ile eğitim verilmektedir. Bu sebeple tüm ince ayrıntılar ile en iyi araç kullanımı, direksiyon kullanımı ile birlikte teorik olan, ilk yardım, motor ve benzeri dersler de en iyi şekilde Habibler sürücü kursları tarafından en iyi eğitmenlerce verilmektedir. Bunun yanı sıra en iyi fiyat imkânını da sürücü adaylarına sunmaktadır. Bu sayede adaylar kolay ve rahat bir şekilde araç kullanımına sahip olurlar.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.