Hakkımızda

En Çok Tercih Edilen İstanbul, Ankara ve Sakarya Sürücü Kursları

Ülkemizde trafikte araç kullanabilmek için mutlaka ehliyete sahip olmak gerekmektedir. Aslında bu husus sadece ülkemize de has değil. Dünyanın bütün ülkelerinde aynı zorunluluk mevcut. Her ülkenin kendi trafik kurallarına göre yönetmelikleri ve yasaları var. Kişilere ehliyetler de bu yasalar ve yönetmelikler çerçevesinde veriliyor. Ülkemizde karayollarında mal ve can güvenliğinin sağlanması için çeşitli kurumlar iş birliği halinde bulunuyor. Bunların her biri kendi arasında iş bölümü yaparak vatandaşların güvenliğini ve konforunu sağlamak için sorumluluklar üstleniyor. Ehliyet işlemleri de Emniyet Genel Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığı sorumluluğunda bulunuyor.

Milli Eğitim Bakanlığı, ehliyet, diğer ismiyle sürücü belgesinin yeterliliğini kanıtlayan adaylara verilebileceğiniz onaylıyor. Bunun için yarı resmi olarak yetkilendirdiği sürücü kurslarıyla birlikte çalışıyor. Sürücü kursları, adayların teorik, teknik ve pratik bilgiye sahip olabilmeleri için Milli Eğitim Bakanlığından aldıkları yetki ile hizmet veriyorlar. Dolayısıyla sürücü belgesi sahibi olmak isteyen bütün adayların sürücü kurslarına kayıt olmaları gerekiyor.

Sürücü kursları, bakanlık denetiminde, bir okul gibi çalışmakla beraber birer özel işletmedirler. Bu yüzden Türkiye’nin her il ve ilçesinde oluşmuş olan sektörde güçlü bir rekabet ortamı vardır. Bu rekabet Özellikle İstanbul, Ankara, Sakarya gibi büyük illerde çok daha fazladır. Bahsi geçen merkezlerde hem aday sayısı fazla hem de sürücü kursa fazladır. Site olarak hummalı bir çalışma yürüterek bir ilke imza atıyor, İstanbul, Ankara ve Sakarya’daki sürücü kurslarının tek çatı altında ehliyet almak isteyenlere ulaşabilmelerini sağlıyoruz. Güçlü ve dinamik altyapımız üzerinde sürücü kurslarının sistemimize kayıt olmalarını, kendilerini detaylı olarak tanıtmalarını ve aramamotorlarında her zaman en üstlerde çıkarak daha fazla kişiye ulaşabilmelerini sağlıyoruz.

Site olarak ayrıcalıklarımız hem sürücü kurslarına özeldir hem de sürücü belgesi sahibi olmak isteyen adaylara özeldir. Öncelikle Ankara, İstanbul ve Sakarya’da bulunan bütün sürücü kurslarının en kolay şekilde kendilerini tanıtabilmelerini sağlıyoruz. Kolay, kullanışlı ve hızlı sistemimiz üzerinden kurslar kısa sürede kayıt olup sayfalarını oluşturabiliyorlar. İl, ilçe bilgileriyle İstanbul sürücü kursları, Ankara sürücü kursları, Sakarya sürücü kurslarıarasında kendilerini ayrıcalıklı kılan özellikleri hedef kitlelerine anlatabiliyorlar. Sürücü belgesi almak isteyen adayalar da sitemizden rahatlıkla tercihte bulunabiliyorlar. Üyelik platformumuz üzerinden sürücü kursları dilerlerse kursiyerlerine kolayca ulaşabiliyor, duyurularını, ilanlarını ve diğer iletmek istediklerini kolayca iletebiliyorlar. Kendi kursiyerlerine online sınavlar ve dersler verebiliyorlar. Çağdaş çözümleri ve yöntemleriyle semtlerindeki sürücü kuralarının etkinlikleriyle kendilerini karşılaştırabiliyor, misyon ve vizyonlarına ona göre yön verebiliyorlar.

Kursiyer adayları içinse sitemizin avantajı özellikleri saymakla bitmez. Alamızda bir ilki gerçekleştirerek teknolojiden ve çağın nimetlerinden yararlanıyor, bunu sürücü belgesi alacak olanların kullanımına sunuyoruz. Sürücü kurslarına ve sürücü belgesine dair aranan ve ihtiyaç duyulan bütün gereksinimlere sayfamızda yer verdiğimiz gibi ar-ge çalışmalarımızı devam ettiriyor, her geçen gün çalışmalarımızı daha ileriye taşıyoruz. Sitemizin kullanışlı ve bilgi yönünden de nitelikli içeriklerle dolu olmasına özen gösteriyor, zenginleştirerek geliştirmeye devam ediyoruz. Ankara ehliyet, İstanbul ehliyet, Sakarya ehliyet kurslarını eksiksiz sistemimize taşıyarak ihtiyaç sahiplerinin aradıkları kursu rahatlıkla bulabilmelerini sağlıyoruz. Bunun için sistemimizde yer alan sürücü kurslarını kategorize ederek daha kolay ulaşılabilir olmalarını sağlıyoruz.

İstanbul Sürücü Kursları

Dünyanın sayılı metropollerinden olan İstanbul, ülkemizin de sanayi, turizm, teknoloji, kültür ve daha birçok açıdan başkenti sayılır. Her geçen gün artmaya devam eden nüfusu ile bütün ilçeleri adeta birer büyük şehir niteliğindedir. Dolayısıyla her gün binlerce kişi ehliyet alabilmek için sürücü kursu aramaktadır. Sitemizde İstanbul’da bulunan bütün sürücü kurslarını tek çatı altında toplamış bulunuyoruz. İstanbul’daki sürücü kurslarını; Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Şile, Silivri, Şişli, Sultanbeyli, Sultangazi, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerine göre sınıflandırdık. Bu sayede kullanıcılar bulundukları ilçelerdeki sürücü kurslarını bulabilecek ve aralarında karşılaştırma yaparak tercihte bulunabilecekler. Sürücü kurslarının kursiyer adaylarına yönelik ayrıcalıklarını ve kampanyalarını takip ederek kendilerine en uygun olduğunu düşündüklerini seçebilecekler.

Ankara Sürücü Kursları

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, nüfus yoğunluğu bakımından da ülkemizin ikinci büyük kentidir. Tıpkı İstanbul gibi özellikle merkezi ilçelerinin her biri büyükşehir niteliğinde, milyonlarca insana ev sahipliği yapmaktadır. Gerek merkezi gerekse merkez dışı ilçelerinin her birinde onlarca sürücü kursu bulunmaktadır. Sitemizde Ankara’nın bütün sürücü kurlarına yer veriyoruz. Sürücü kursu arayanlara kolaylık olması açısından da ilçelere göre kursları gruplandırmış bulunuyoruz. Bu sayede adaylar, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar, Sincan, Yenimahalle ilçelerindeki kursları bulundukları lokasyona göre görebiliyorlar.

Sakarya Sürücü Kursları

Sakarya, kendine münhasır özellikleriyle ülkemizin özel illerinden birisidir. Her geçen gün arta nüfusu içerinde sürücü kursu sektörü de gelişmekte, bütün ilçelerinde birçok sürücü kursu adaylarla buluşmaya devam etmektedir. Sitemizde Sakarya merkez ve ilçelerindeki bütün ehliyet kurslarını tek merkezde toplamış bulunuyoruz. Adayların, Adapazarı,  Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sakarya, Sapanca, Serdivan, Söğütlü, Taraklıilçelerindeki kurslara en kolay şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz. Kursların hedef kitleleriyle daha hızlı ve güvenli buluşabilmelerine yardımcı oluyoruz.

Bilgi bankası ile Ehliyete Dair Her Şey

Ehliyet ve sürücü kurları, her zaman güncel olmayı gerektiren bir alandır. Adayların alacakları kurs ve girecekleri sınavlar hakkında ön bilgiye sahip olmaları çok önemlidir. Bu sayede kendilerini önlerindeki sürece göre konumlandırabilirler. Kurs kayıtlarını yapıp yapmamayı ve sınavlara, eğitimlere yönelik değerlendirmeleri yapabilirler. Sitemizde adaylara bilgi sağlanması adına bilgi bankası sekmesi oluşturulmuştur. Bilgi bankası bölümümüzde Sakarya sürücü kursları ve diğer bütün kurslarla birlikte ehliyet konusunda gerekli bütün bilgilere ulaşılabilir. Üç başlık halinde sunduğumuz bilgi bankasındaki bilgiler her gün güncellenmekte, yasalar, Milli Eğitim Bakanlığı ve diğer yönetmeliklere göre kullanıcılara sunulmaktadır. Bunlar şu başlıklar altında yer alıyor:

1.      Güncel Bilgiler: Güncel Bilgiler sayfamızda adaylar, ehliyete dair en güncel ve en yeni bilgilere ulaşabilirler. Bakanlıklar ve müdürlükler sürekli yeni düzenlemelerle gerek trafik kuralları gerek ehliyet sınavları gerekse içerikler konusunda değişiklikler yapmaktadır. Çoğu zaman sürücü kurslarının dahi bu düzenlemeleri takip etmekte zorlandıkları bir gerçektir. Bizler bunu gerek adayalar gerekse sürücü kurslarımız adına yapıyor ve en net haliyle sayfamızda yer veriyoruz. Her sınav dönemi öncesi son düzenlemeleri sayfamıza taşıyor, adayları girecekleri sınavda nelerin beklediğini ve nasıl bir strateji belirlemeleri gerektiğikonusunda yardımcı oluyoruz. Ehliyet sınavına girecekleri çeşitli tavsiyeler sunduğumuz gibi ehliyet türleri, ehliyet alma şartları, ehliyet almak için gerekli olan belgeler, yeni yıldaki sürücü belgesi fiyatları, sürücü kursu fiyatları gibi detaylara yer veriyoruz. Yine en güncel trafik kurallarına, trafik kurallarında yapılan değişikliklere, ilk yardım gibi hayati uygulamalarda dikkat edilmesi gerekenlere, sürücü kursu seçerken dikkat edilmesi gerekenlere ve daha yüzlerce detaya sürekli güncel bilgiler sayfamızda yer veriyoruz.

2.      Haberler: haberler sayfamız, güncel haber merkezimizdir. Burada İstanbul, Sakarya, Ankara sürücü belgesi almak isteyen adaylara bu alandaki en son haberler duyurulmaktadır. Anlık haberlerin yanında sürücü belgesi ve alımına dair geleceğe yönelik medyaya yansıyan bütün haberler detaylı olarak sayfamızda yer almaktadır. Hergün güncellenen haberler sayfamızı takip eden adayalar, ehliyet alma şartlarını, yeni ehliyet almak için gerekli evrakları, sürücü kurslarında devamlılık esaslarını, yeni yıldaki sürücü kursu ücretlerini, sınav sisteminde yapılan veya yapılacak olan değişiklikleri, MEB’in, Emniyet Müdürlüğü’nün, Nüfus Müdürlüğü’nün ve diğer kurumların dahli olduğu sürücü belgesiyle alakalı güncel haberler görülebilmektedir.

Haberler sayfamız sadece adayalar için değil, daha önceden sürücü ehliyetine sahip olanları da yakından ilgilendirmektedir. Çünkü ülkemizde ehliyetlerin yenilenmesi, kimliklerin değiştirilmesi, kullanıcı bilgilerinin güncellenmesi gibi sürekli değişiklikler olmaktadır. Cezai yaptırımları da olan bu değişiklikler sayfamızda en güncel haliyle yer almakta, ne yapılması, ne zaman, nerede yapılması gerektiği gibi bütün detaylara yer verilmektedir.

3.      Sıkça Sorulan Sorular: bilgi bankamızda yer alan ayrıcalıklardan bir tanesi de Sıkça Sorulan Sorular bölümüdür. Burada ehliyete, sürücü kursuna, ehliyet sınavlarına ve diğer bütün konuyla alakalı akla gelebilecek sorulara en doğru ve en net cevapları veriyoruz. Herkesin karşılaşabileceği sorunlar ve gereksinimler karşısında ne yapılması gerektiğini sayfamızda açıklıyoruz.

·        Ehliyetimi kaybettim. Ne yapmalıyım?

·        Ehliyet sınavını nasıl geçebilirim?

·        Ehliyetimi yenilemem için gerekli belgeler neler?

·        Stajyer ehliyet nedir?

·        Elektronik ehliyet sınavı nedir?

·        Ehliyetimi nasıl yenileyebilirim?

·        Ehliyet alma yaşı kaçtır?

·        Bu yıl sürücü belge fiyatları ne kadar?

·        Sürücü kursu seçerken nelere dikkat edilmesi gerekiyor?

Gibi onlarca farklı soruya ve cevabına sıkça sorulan sorular sayfamızda yer veriyoruz. Ehliyet sınıflarına, sürme yetkilerine, sürücü belgelerinin geçerlilik sürelerine, trafikte en sık veya en nadir karşılaşılan trafik levhalarının anlamlarını ve daha onlarca farklı soruyu sayfamıza taşıyor, uzmanlarımız tarafından verilen cevapları kullanıcılarımıza sunuyoruz.

Online Ehliyet Sınavı

Ehliyet sahibi olmak için adayları iki farklı sınav bekliyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanan ve değerlendirmesi yapılan bu sınavlar, her yıl belli aralıklarla yapılıyor ve adaylara başarılı olma şartı konuyor. Dolayısıyla Ankara, İstanbul,Sakaryaehliyetalmak isteyenlerin sadece sürücü kurslarına kayıt yaptırmaları yetmiyor. Bunun akabinde bakanlığın teorik yazılı sınavından başarılı olmaları gerekiyor. Sitemizde bütün adaylara online ehliyet sınavıayrıcalığı sunuyoruz. Geçmiş yıllarda yapılmış olan ehliyet sınavlarını konu başlıklarına göre sistemimize aktarmış bulunuyoruz. Bunun dışında sürücü kurslarımız kendi kursiyerlerine online ehliyet sınavı sayfamızdan kendi deneme sınavlarını da yapabiliyorlar.

Online ehliyet sınavı sayfamızda araç tekniği, trafik ve çevre, trafik adabı, ilk yardım gibi MEB’in sınavındaki konu başlıklarında testler yer alıyor. Adaylar, üyelik kaydı oluşturarak sistemimize girip kendilerini test edebiliyorlar. Çoktan seçmeli sorularımız gerçek sınav formatında yer alıyor. Adaylar, bütün soruları ya da herhangi bir soruyu cevapladıktan sonra sayfa sonunda bulunan “cevaplarıkontrol et” alanımızdan kaç doğrularının, kaç yanlışlarının ve kaç boşlarının olduğunu görebiliyor, sistemin hesapladığı puanlarını ve bütün cevap anahtarını inceleyebiliyorlar. Her testin sonunda yer alan yorum kısmından adayalar soruları değerlendirip kendi aralarında kritik yapabiliyorlar.

Direksiyon Sınavı Tanıtım Videosu

Yeni ehliyet sahibi olmak isteyenleri bekleyen ikinci sınav, direksiyon sınavıdır. Direksiyon sınavı, yazılı sınavı geçen adayların başvurabileceği bir sınavdır ve adayların nasıl araç kullanacağına dair pratiklere dayanır. Sürücü kurslarının özel araçları ve direksiyon eğitmenleri vardır. Her il ve ilçede belirlenmiş direksiyon eğitimi güzergâhlarında adaylara belli saat miktarı uygulamalı eğitim verilir. Daha sonra da MEB’den görevlendirilmiş hocalar gözetiminde direksiyon sınavı yapılır. Adayların ehliyet alıp alamayacakları direksiyon sınavında alacakları nota göre netlik kazanır.

Direksiyon sınavında uygulanacak esaslar ve dikkat edilmesi gerekenler her geçen gün farklılık kazanıyor. Öyle ki çok iyi pratiği olanlar dahi direksiyon sınavından başarısız olabiliyor. Sitemizde bunun bilinciyle direksiyon sınavı sayfasına yer verdik. Burada MEB Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü Trafik ve Sürücü Eğitimleri Daire Başkanlığı’nca hazırlanan örnek Direksiyon Eğitimi Tanıtım Videosu yer alıyor. Videoda adayların başarılı olabilmek için sınav sırasında neler yapmaları gerektiği, nelere dikkat etmeleri gerektiği detaylı olarak yer alıyor. Kursiyerlerimiz direksiyon sınavına girmeden önce tanıtım videosunu izleyerek başarı oranlarını çok yukarılara taşıyabilirler. Başkanlığın güncellemesine müteakip sayfamızdaki eğitim videosu güncellenmekte, kursiyerlerimiz en güncel sınav tekniklerine sayfamızda ulaşabilmektedirler.

Sürücü Kurslarına Kolay Ulaşma İmkanı

Sitemiz kullanıcı dostu ara yüzü ve zengin içeriğiyle hizmet vermektedir. Bunun için ana sayfamızda yer alan arama linkimiz büyük kolaylık saylıyor. Arama kutucuğuna kurs adı ya da bölge adı yazarak ihtiyacınız olan Ankara sürücü kursları,İstanbul sürücü kurslarıveyaSakarya sürücü kurslarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz ilçenin, ilin adını girerek orada hizmet veren sürücü kurslarını görebilirsiniz. Sitemizde yer alan sürücü kursları açık adres bilgileriyle kayıt oldukları için semtlerde aradığınız sürücü kurslarını vakit kaybetmeden bulabilirsiniz. Hızlı, güvenilir, etkili çözümleriyle arama linkimiz ihtiyaçlarınıza en doğru cevabı, en hızlı şekilde vermektedir. .

Sürücü kurslarına kolayca ulaşabileceğiniz arama linkinde çıkan sonuçlarda sitemize kayıtlı sürücü kurslarına dair geniş bir bilgi bulunuyor. Bu sayede kursiyerlerimiz sürücü kursuna dair bütün bilgilere rahatlıkla ulaşabiliyorlar. Merak ettikleri soruların cevabını almak veya kayıt olmak adına kurslara ulaşabiliyorlar.

Ankara, İstanbul, Sakarya sürücü kursları ile kursiyerleri buluşturmayı amaç edinen sitemiz, sürücü kurslarının kendilerini etkili biçimde tanıtabilmelerine zemin hazırlamıştır. Sitemizde sürücü kursları için firma hakkında, foto galeri, video, konum, yorumlar ve sosyal medya bağlantıları bulunuyor.

Firma Hakkında sekmemizde sürücü kursu kurmaları kendilerini tanıtarak adaylara hitap ediyorlar. Kendileri, eğitim kurumları, vizyonları, misyonları hakkında detaylı bilgi paylaşıyorlar. Ayrıca açık adreslerine, telefon numaralarına, faks numaralarına, mail adreslerine, internet sitesi adreslerine yer veriyorlar. Bu sayfada yer alan bilgilerden İstanbul, Sakarya, Ankara sürücü kursuile iletişime geçebilir, merak ettiklerinizi sorabilir ve bilgi alarak dilerseniz kayıt ilmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Foto Galeri sekmemizde Sürücü kurslarının paylaştıkları resimleri görebilir, kurs merkezlerini, direksiyon eğitim araçlarını, eğitmenlerini ve diğer detayları görsel olarak inceleyebilirsiniz. Video sekmemizde ehliyet kurslarının kendileri hakkında paylaştıkları videolar yer alıyor. Ehliyet kurslarının etkinlik ve uygulamalarını video klipler eşliğinde görebilir, tercihlerinizi izlediklerinize göre değerlendirebilirsiniz.

Konum sekmesinde Ankara, İstanbul, Sakarya ehliyet kurslarınınher birisinin haritada konumu net olarak yer almaktadır. Bu sayede merak ettiğiniz ehliyet kursunun hangi konumda olduğunu rahatlıkla görebilir ve en kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Haritamabentegreli konum haritasından navigasyonyardımıyla sesli ve görüntülü yol tarifi alabileceğiniz gibi baktığınız ehliyet kursunun konumunu sayfanıza kayıt da edebilirsiniz. Bu sayede daha sonra ulaşmak adına kursların adreslerini belirlemiş olursunuz.

Sitemizde sürücü kursu arayanlar için en özel alanlardan birisi “yorumlar” sekmesidir. Yorumlar sekmesinde baktığınız ehliyet kursu hakkında yapılmış yorumları görebilirsiniz. Kullanıcı yorumları, pek çok sektörde olduğu gibi direksiyon kursu sektöründe de adaylar için etkili bir değerlendirme seçeneğidir. Bulunduğunuz semtteki sürücü kurslarından daha önce eğitim alanların, kayıt yaptıranların, kayıt yaptırmak için ya da bilgi talep etmek için kursla iletişime geçenlerin veya herhangi bir sebeple kursla ilişkisi olmuş olanların paylaştıkları tecrübelerini yorumlar kısmında görebilir, kararınızı kullanıcı deneyimlerine göre yapabilirsiniz. Aynı şekilde siz de yorum yaparak deneyimlerinizi diğer kursiyer adaylarıyla paylaşabilirsiniz. Ana sayfamızda en çok tercih edilen İstanbul, Ankara, Sakarya sürücü kursu firmaları “gold” kategoride yer almakta yeni eklenen kurslar da “son eklenen firmalar” kategorisinde beğeninize sunulmaktadır.

Trafik İşaretleri

Trafikte can ve mal güvenliğinin sağlanabilmesi için kullanılan trafik işaretlerinin her birinin özel anlamı vardır. Bunların detaylı olarak bilinmesi, karayollarında güvenli seyahat edebilmek için gereklidir. Onlarca trafik işaretinin bazıları çok sık kullanılsa da bazıları nadir olarak karşımıza çıkar. Fakat her biri hakkında bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Trafik işaretleri aynı zamanda bütün ehliyet sınavlarında da sorulmaktadır. Bunun bilincinde olarak sitemizde trafik işaretlerine ve anlamlarına detaylı olarak yer veriyoruz. Trafik işaretlerini;

·        Yatay işaretleme,

·        Durma ve park etme işaretleri,

·        Trafik tanzim işaretleri,

·        Tehlike ve uyarı işaretleri,

·        Bilgi işaretleri,

Olarak sınıflandırarak daha kolay öğrenilmelerini sağlıyor, daha akılda kalıcı olacak şekilde veriyoruz. Bu sayede kursiyerlerimiz sitemizden trafik işaretlerinin görselleriyle birlikte ne anlama geldiklerini, hangi kategoride yer aldıklarını rahatlıkla öğrenip başarıya ulaşabiliyorlar..

Online Sürücü Belgesi Dersleri

Sitemizin kursiyerlere sağladığı en büyük avantajlardan bir tanesi de derslerdir. İstanbul sürücü kursu dersleri ile sınavlara çok daha kolay ve etkili hazırlanabilirsiniz. Üyelerimize sunmuş olduğumuz derslerin her biri uzmanlarımız tarafından özenle hazırlanmıştır. Derslerimiz, en son müfredata göre hazırlanmış, görsellerle zenginleştirilerek adayların daha kolay öğrenmeleri için hazır hale getirilmiştir. Yazılı sınavda karşılaşılabilecek bütün konular yanında trafikte de her an ihtiyaç duyulabilecek bilgiler derler sekmemizde yer almaktadır.

·        Sollama konusunda dikkat edilmesi gerekenler,

·        Solunum yolu nasıl düzeltilir?

·        Nefes yolu nasıl açılır?

·        İlk yardımın ABC’si nedir?

·        İlk yardımın önemi ve sorumlulukları,

·        İlk yardımın amacı,

·        Direksiyon sınavında yapılması gerekenler,

Gibi ehliyet sınavında ve hayatın her alanında ihtiyaç duyulabilecek birçok ders burada bulunmaktadır.

FotoGaleri

Görsellik öğrenme için ve tanıtım için çok önemlidir. Özellikle sanal dünyada kulaktan ziyade göze hitap etmek daha verimlidir. İşte bu yüzden sitemizde foto galeri portalı sunuyoruz. Foto galeri bölümümüzde sürücü kurslarımıza ait görsellere yer veriyor, eğitim aşamalarından, sınavlardan, fiziki çevreden ve sosyal etkinliklerden görselleri ekrana taşıyoruz. Bu sayede sürücü kursu arayanlar ve kursiyerlerimiztercihlerini daha sağlıklı yapma fırsatı yakalıyor.

Foto galerimizde aynı zamanda sürücü kurslarımıza da kendilerini daha farklı açıdan hedef kitlelerine takdim etme fırsatı sunuyoruz. Daha detaylı, daha anlamlı ve kurumsal kimliğe yakışır fotolarla Ankara, Sakarya,İstanbul ehliyetkurslarısürücü adaylarına daha rahat ulaşabiliyor, daha etkili bir iletişim kurarak rakiplerine fark atabiliyorlar.

Video Galesi

Sitemizde yer alan bütün ders, haber, bilgi ve diğer detayları zaman zaman video olarak da ekranlara taşıyoruz. Videolar, anlattıklarını izleyicilere canlı olarak gösterebilme yetisine sahiptir. Biz de bundan yola çıkarak direksiyon sınavında dikkat edilmesi gerekenler, seyir halinde sollama yaparken dikkat edilmesi gerekenler, ilk yardım nedir? Nasıl yapılır?,trafik işaretleri ve anlamları, ehliyet yenileme, yeni ehliyet sistemi gibi çeşitli detaylarda video kullanıyoruz. Kimi zaman animasyon canlandırmaları kimi zaman gerçek zamanlı video kaydı ile sunduğumuz bilgilerin daha kalıcı olmasını, daha kolay öğrenilmesini sağlıyoruz. Video Galerimizde bunları beğeniye açarak kursiyerlerimizin, üyelerimizin ve sürücü kurslarımızın istifadesine sunuyoruz.

Sakarya, Ankara ve İstanbul direksiyon eğitim kursları, ehliyet kursları hakkında geniş bilgiye yer verdiğimiz sayfamızı her geçen gün daha da geliştiriyor, teknik ve içerik açısından verimliliğimizi arttırmaya devam ediyoruz.