Hasanpaşa Sürücü Kursları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Kadıköy / İstanbul
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Hasanpaşa Sürücü Kursları

Sürücü Adaylarının Tercihi Kadıköy Hasanpaşa Sürücü Kursları
Ehliyet sınavında başarının ilk adımı doğru bir sürücü kursu seçmektedir.İyi bir eğitim size hem sınavı kazandırmakta hem de ehliyetinizi alıp trafiğe çıktığınızda iyi birer sürücü olmanızı sağlamaktadır.İşte tam da bu yüzden insan odaklınitelikli eğitim anlayışını benimseyen, hem teknoloji hem de bilgi alanında yenilikleri takip edip uygulayan ve sürücü adaylarını her açıdan geliştirmeyi amaçlayan kursumuz Kadıköy Hasanpaşa sürücü kurslarıiçinde, ilçemizde ilk tercih edilen kurslardan biri olmaktadır.

Hasanpaşa Sürücü Kursu

Hasanpaşa sürücü kursları arasında bilgili ve tecrübeli eğitmen kadromuzla çok yönlü bir eğitim anlayışını benimseyen kursumuz, çağın getirdiği tüm teknolojik yenilikleri takip etmekte ve uygulamaktadır. Bu yenilikler ve imkânlar doğrultusunda düzenlenen sınıflarımız sayesinde siz değerli adaylarımız her noktayı kolayca kavramakta ve bu bilgileri silinmeyecek bir biçimde hafızasına kaydedebilmektedir. son model arabalarımız ile verdiğimiz uygulamalı direksiyon eğitimlerimiz ile de sizleri tam donanımlı bir şekilde sınava hazırlamaktayız.

Hasanpaşa Ehliyet

Güncel her türlü bilgiyi toplayarak adaylarımızla paylaşmayı kendine görev bilen kurumuz, insanı merkeze alan eğitim anlayışı sayesinde adayların memnun bir şekilde kursu bitirmesini sağlamaktadır. Siz de ailemize katılmak ve bu nitelikli eğitimden faydalanmak istiyorsanız sitemizdeki iletişim formunu doldurup bilgi alabilir ya da doğrudan bizi arayarak eğitim ayrıntıları ve ücret bilgileri ile ilgili her türlü sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.