Haymana Sürücü Kursları

  • Firma YetkilisiHaymana Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Haymana Sürücü Kursları

Araç kullanmak isteyen ve belirli bir eğitim sonucunda ehliyet sınavında başarılı olarak, trafiğe çıkmak isteyenlere en önemli katkı sürücü kursları tarafından verilmektedir. Özellikle iki aşamadan oluşan ehliyet sınavında başarı göstermek isteyen herkes tecrübeli direksiyon hocalarının ve öğretmenlerinin bulunduğu Haymana sürücü kursları derslerine katılarak, kendine sürüş alanında daha yetkin bir birey olarak katkıda bulunabilir. Bunun yanı sıra sadece binek otomobili direksiyon dersleri ve eğitimi verilmeyen kurslarda aynı zamanda A ve A2 tipi motosiklet, B tipi otomobil, C, D ve E tipi araçlara yönelik hem sınavlara hazırlık dersleri hem de araç kullanım, direksiyon dersleri verilmektedir. Bu sebeple de özelikle tır ya da kamyon tipi araçları sürmek ve öğrenmek isteyenlerin de ilk durağı sürücü kursları olmaktadır.

Haymana Sürücü Kursu

Haymana’da başta B tipi olmak üzere diğer tüm tip araçların kullanımında uzman, tecrübeli ve bilgili sürüş ve direksiyon hocaları Haymana sürücü kursları derslerini en iyi kalitede vermektedir. Bu doğrultuda adaylar ile birebir direksiyon eğitimlerinin yanı sıra adaylara görsel ve yazınsal bilgiler ile en iyi noktalar, hususlar dikkate alınarak, son model araçlar ile eğitim yaptırılmaktadır. Bunun yanında adayların almak istediği araçlara yönelik yapılan ehliyet sınavlarında ise iki aşamadan oluşan yazılı ve uygulama sınavları için de ayrıca çalışmalar yaptırılmakta ve uygulama sınavının yapılacağı güzergâhta adaylar tekrarlı olarak çalıştırılmaktadır. Bu sayede de yüksek başarı oranı ile kurslarımıza katılana adayların hemen hemen hepsi ehliyet sınavlarında zorlana yaşamamaktadır.

Haymana Sürücü Kursları Hizmeti

Sürücü kursu olarak, özellikle adayların her türlü koşulda ve şartta güvenli, iyi bir sürüş yapabilmesi için tüm hususlara dikkate edilerek eğitimler verilmektedir. Fakat özellikle Haymana sürücü kursları markası ile verilen hizmetlerde:

· Alanında uzman, tecrübeli hocalar ile eğitimler verilmektedir.

· Son model her tip araç, kursumuz bünyesinde yer almaktadır.

· Uygulamalı ve yazılı eğitimler verilmektedir.

· Ehliyet sınavına özel sürüş dersleri verilerek uygulama alanında yeterli deneyimin sağlanması gerçekleştirilir.

· Uygun fiyat avantajı ile hemen hemen herkesin sunulan kaliteli hizmetten yararlanması amaçlanmaktadır.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.