İcadiye Sürücü Kursları

  • Firma Yetkilisiİcadiye sürücü kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

İcadiye Sürücü Kursları

Üsküdar İcadiye Sürücü Kursları
İcadiye sürücü kursları; Ehliyet sınavına yönelik her türlü uygulama ve teorik bilgiyi sürücü adaylarına sunan ve bu doğrultuda sadece sınava yönelik değil aynı zamanda araç sürmenin de en incelikli tekniklerini, alanında uzman eğitmenler ile sunan Üsküdar İcadiye sürücü kursları her sınıf ehliyet sınavına uygun dersler vermektedir. Sürüş dersleri ve teorik dersler olmak üzere ehliyet sınavına yönelik özel eğitimler yine sürücü kursunun sunmuş olduğu olanaklar şeklinde yer almaktadır. Özellikle birçok sürücü adayının talep ettiği B sınıfı ehliyet sınavına yönelik, son model araçlar ile bire bir dersler şeklinde işlenmektedir.

İcadiye sürücü kursu

İcadiye sürücü kursu:Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat; İcadiye ilçesinde faaliyet göstermekte olan sürücü kursu A, A2, B ve diğer tüm sınıf ehliyet sınavlarına ve sınıfa uygun araç kullanımını içeren dersler vermekte olup her tip araca uygun olarak alanında uzman eğitmenlerce, basit ve pratik bir şekilde adaylara öğretilmektedir. Sürücü adayları da aldıkları birebir dersler ile hem aracı daha iyi tanıyı kullanabilmekte hem de ehliyet sınavını kolay bir şekilde geçebilmektedir.

İcadiye Ehliyet

İcadiye Ehliyet:Alanında Uzman KadroAraba sürmesin öğretmek diğer tüm öğretme işlerinden farklı olarak karşıdaki sürücü adayına uygulamalı olarak aracın tüm inceliklerini ve işleyişini iyi bir şekilde yansıtmaktan geçmektedir. Bu doğrultuda en kaliteli ve kalifiye öğretmenleri ile İcadiye sürücü kursları da her tip aracın öncelikle tanınması, daha sonra ise en iyi şekilde kullanımına uygun derslere ağırlık vermektedir.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.