Firma Konumu

Kandıra Sürücü Kursu

  • Firma YetkilisiKandıra Sürücü Kursu
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Kandıra Sürücü Kursu

Kandıra Sürücü Kursu; Kocaelinde yer alan Kandıra sanayi ağırlıklı olan kentlerden bir tanesidir. Kentte irili ufaklı çok sayıda işletme yer alır. Nitekim Kandıra sürücü kursu olarak hizmet veren yerler de başta Kandıra kentinde yaşayanlar olmak üzere tüm yakın mıntıkada bu alanda gereksinim duyanlara hizmet veren sürücü kurslarıdır. Bu bağlamda şunu da ifade etmek gerekir ki ehliyet artık çağımızın bir zorunluluğudur. Hemen herkesin kadın erkek fark etmeksizin ehliyeti bulunur.

Kandıra Sürücü Kursları

Kandıra sürücü kursu olarak çalışan işyerlerinde bölgenin yapısına da uygun olarak A sınıfı, B sınıfı ve diğer tüm ehliyet sınıflarında kurslar açılır. Sürücü kursları kentin yapısına uygun nitelikte ve kalitedir.  Kurslar az öğrenci ile müfredata uygun olarak açılır. Her bir derse alanında uzman ve eğitimli olan eğitimciler girer.   Sürüş derslerinde kullanılan araçlar bakımı ve kontrolleri yapılmış son sistem araçlardır.

Kandıra Ehliyet

Kandıra sürücü kursu fiyatları da kurumdan kuruma değişir. Siz de eğer Kandıra kentinde yaşıyor ve sürücü kursları ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz sitemizin ilgili sayfalarına bakmanız yeterlidir.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorumlar (1)

  1. Yahyakaptan Sürücü Kursu 0552 511 1434 – Surucu Kurslari – Surucu Kurslari diyorki:

    […]  çok sayıda semtin dokusu ile tam uyumlu işyerleri bulunuyor. Bunlar içinde her yönü ile Yahyakaptan sürücü kursları merkezleri öne […]

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.