Karasu Sürücü Kurslları

  • YETKİLİ KİŞİ         : Necat GÜMÜŞ
  • ADRES                 : Karasu / ADAPAZARI
  • TELEFON             : 0552 511 14 34
  • WEBSİTESİ           : www.surucukurslari.net
  • E-POSTA             : [email protected]
  • SOSYALMEDYA   :
Whatsapp İletişim
Firmayı ara
Firmaya Mesaj Gönder

Karasu Sürücü Kurslları

Karasu Sürücü Kurslları: Sakarya Karasu Sürücü Kursları; 18 yaşını dolduran her genç ehliyet almak için başvuruda bulunmak ister. Gerekli şartlarını yerine getirmek de ehliyet almak için yeterli etken değildir. Sonuca ulaşmak için geçirilmesi gereken bir süreç mevcuttur. Alınması gereken eğitimler ve iki sınavı başarılı geçmenin sonucunda ehliyet almaya hak kazanırsınız. Sınavların ilki yazılı sınavdır ve MEB tarafından yapılır minimum 70 puan alan geçer. Bir sonraki sınav direksiyon sınavıdır. 2 müfettiş ve eğitmen hocanın katılımı ile direksiyon sınavı gerçekleşir. Karasu Sürücü Kursları sayesinde ehliyet almak çok kolay.

Karasu Sürücü Kursu

Karasu Sürücü Kursu: En iyi en doğru kursu bulmak zor hale gelmiş iken gelişen çağa ayak uydurduk ve artık tek tıkla sizin için en doğru, en yakın, en hesaplı sürücü kurslarını ayaklarınıza seriyoruz. Karasu Sürücü Kursları olarak karar vermenize yardımcı olmak için seferber olduk. Kurslarımız gerek eğitim kalitesi olsun, gerek eğitmen başarısı olsun standart üstü performans sergilemektedir. Sizlere seçim imkanı sunarken aynı zaman da bizi tercih etmek için sebepleriniz de artacak.

Karasu Ehliyet

Karasu Ehliyet: Karasu Sürücü Kurslarına kayıt işleminde bulunduktan sonra ki adım belirlenen zamanlarda eğitime başlamaktır. Sınıf derslerinin ardından simülasyonun ardından direksiyon dersleri verilmeye başlanır. Müfettiş eşliğinde yapılan direksiyon sınavından sonra eğer kursiyer sınavı başarıyla geçerse dosyası taktim edilir ve ehliyetini almaya hak kazanır.

Bu gönderiyi derecelendir!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.